Poznaj NOWOŚCI w naszym Kreatorze. Sprawdź: Nosidło na piwo, Zestaw do whisky, Otwieracz do piwa i Scyzoryk.

Memy o których świat nie zapomni – idealne nadruki na prezent

26 kwietnia 2019 Autor: Rafał Postrach
/zdjecia/megakoszulki_blog_mem.jpg 750 1200 20190426 Memy o których świat nie zapomni – idealne nadruki na prezent Memy o których świat nie zapomni – idealne nadruki na prezent Rafał Postrach MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
memy-o-ktorych-swiat-nie-zapomni-idealne-nadruki-na-prezent.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Memy o których świat nie zapomni – idealne nadruki na prezent

Jesteśmy przekonanie, że koszulki śmieszne i zabawne z motywami zaczerpniętymi z internetowych memów sprawią, że Twój problem sam się rozwiąże! Kilka z tych najbardziej popularnych – znajdziesz w tym przewodniku. I uwaga – uwzględniliśmy tutaj dzieci neostrady, jak i milenialsów, czy geeków i to obu płci, bo dziewczyny – choć często się do tego nie przyznają to zwykle śledzą memy tak samo chętnie jak chłopcy:).

Jeśli nie koszulka z własnym nadrukiem to, co?

Być może jednak nie masz pewności co do rozmiaru, albo uważasz że inny gadżet będzie lepszy – nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby ulubionego mema wydrukować na innym przedmiocie. Do ciekawych inspiracji należą ponadczasowe kubki czy bawełniane torby.

Koszulki z memami dla niej

Jednak zwykle koszulki to najlepsza opcja! Jeśli koleżanka, dziewczyna, siostra ma sporo dystansu do siebie na pewno doceni koszulkę z motywem hipcia, który widzi siebie jako pięknego jednorożca. Już na pewno masz przed oczami ten obrazek! „Keep calm and...” w każdej wersji zawsze się sprawdza. Tak dużo sposobów na dokończenie tego zdania znajdziesz w Internecie, iż nie powinno Cię zaskoczyć to, iż niemniej znajdziesz w wersji nadruku na koszulce. Wybierz dla niej to, co najbardziej pasuje – może wersję z … „and slide to unlock”?

Koszulki z memami dla niego

„Ciepłej nie piję” - koszulka z nadrukiem na miarę nowych czasów, ale klimat rodem z PRL. Z pewnością już masz w głowie jegomościa, któremu to z przyjemnością taki projekt podarujesz! Ulubiony mem w wersji Jokera i to jeszcze z napisem „Why so alone”? Nie ma nic bardziej rozczulającego na prezent dla kumpla czy kolegi z pracy.

Do powyższych przykładów warto dorzucić koszulkę „Co ja paczę” - jak najbardziej uniwersalną, bowiem z tym hasłem utożsamia się wiele osób obojga płci.