Miś z imieniem - idealny prezent dla maluszka

10 sierpnia, 2022r Autor: Magdalena Ławniczak

mis-z-imieniem-idealny-prezent-dla-maluszka.png

Co najbardziej lubią dzieci? Oczywiście przytulanki! To zawsze idealny pomysł na prezent dla maluszka. Nie musisz jednak ograniczać się do klasycznych zabawek, ponieważ razem z nami zaprojektujesz prezent idealny czyli miś z imieniem! Zobacz co mamy do zaoferowania!

 

Miś z imieniem dziecka na prezent

 

Urocza przytulanka może oczarować każdego, a już na pewno małych człowieków! W ofercie MegaKoszulki.pl zaprojektujesz ten cudowny artykuł jakim jest miś z imieniem lub nadrukiem w kilku prostych krokach.

Miś z imieniem dla chłopca lub dziewczynki musi być uroczy. Dlatego przede wszystkim wybierz przytulankę która odpowiada Twoim wymaganiom. Mamy miśki w dwóch kolorach - jasno beżowym i kremowym. Nasz klasyczny miś ma prawie 30 cm wysokości i posiada uroczą koszulkę na której możesz wykonać nadruk. Może być to miś z imieniem dla dziewczynki lub urocza grafika dla małego chłopca.

 

Oprócz klasycznego misia z koszulką, znajdziecie także u nas modele miśków z haftami:

 

Jak widać nie musisz się ograniczać do jednego przytulaska bo wybór jest całkiem niezły. Dodatkowo możesz także podjąć decyzję o sposobie znakowania - na koszulce misia wykonasz kolorowy nadruk, a na pluszowych misiach możesz nanieść elegancki haft.

 

Jak działa kreator nadruków? Stwórz swojego własnego misia przytulankę z imieniem!

 

 

Wiemy już jakie miśki możemy wybrać, teraz powiemy sobie jak stworzyć własny nadruk. Nasz kreator nadruków jest bardzo prosty w obsłudze i nawet korzystając z niego pierwszy raz z łatwością naniesiemy znakowanie na wybrany produkt. Jednak dla jasności i dla ułatwienia przygotowaliśmy dla Was ściągę, gdzie przeczytacie jak krok po kroku złożyć zamówienie na naszej stronie. Stwórz razem z nami misia z imieniem lub kolorowym nadrukiem. Zapraszamy!

 

 1. Włączamy kreator nadruku.

 2. Wybieramy nasz artykuł klikając “zmień produkt”.

 3. Jeżeli artykuł ma różne kolory czy rozmiary, dobieramy odpowiednie.

 4. Dodaj grafikę z dysku (pamiętaj o wysokiej jakości - przynajmniej 300 dpi przy wymiarze 1:1) lub wybierz coś z naszego darmowego banku zdjęć lub clipartów.

 5. Umieść grafikę na wizualizacji odpowiednio do Twoich potrzeb - możesz przestawiać zmniejszać czy obracać.


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 30 dni
  na zwrot
  towaru