Moda świąteczna – czyli w co się ubrać na Wigilię!

07 grudnia, 2016r Autor: Maria Dziublewska

moda-swiateczna-czyli-w-co-sie-ubrac-na-wigilie.jpg

Święta, jak co roku, wymagają do nas sporego poświęcenia. Nie dość, że trzeba biegać za prezentami, pucować cały dom na błysk i siedzieć przy garach, to jeszcze na koniec trzeba dobrze się prezentować. Jak to zrobić po wcześniejszej gonitwie, żeby zdążyć ze wszystkim na czas i wpasować się w świąteczne trendy? Zaraz podpowiemy, co zrobić, by bez wysiłku od razu wpasować się w świąteczny klimat!

Kilka rad dla Panów!

O czym musicie pamiętać przede wszystkim? O wygodzie, nie każdy mężczyzna będzie czuł się komfortowo, kiedy na szui będzie miał zawiązany krawat. My to w pełni rozumiemy, dlatego przygotowaliśmy na tą wyjątkową okazję cos specjalnego! Świąteczną koszulkę z nadrukiem, która przedstawia bożonarodzeniową wersję garnituru. Drodzy Panowie, ten T-shirt pomoże Wam wyglądać elegancko, świątecznie i zarazem poczuć się swobodnie.

Męska koszulka ze świątecznym nadrukiem

 Odpowiedni strój dla najmłodszych

Maluchy są w bardzo nie komfortowej sytuacji, jeśli chodzi o kwestie związaną ze świątecznym strojem. Najmłodsze dzieci nie potrafią jeszcze powiedzieć mamie, że ten sweterek wcale nie jest taki wygodny, na jaki wygląda i że wciskanie na siłę w mega elegancką, ale bardzo niewygodną mini koszulę też im się nie podoba. Co w takiej sytuacji? My proponujemy eleganckie oraz bardzo wygodne body dziecięce z nadrukiem swiątecznym. Odpowiedni nadruk w postaci renifera lub świętego Mikołaja doskonale wpasuje się w domową, świąteczną atmosferę.

Body dziecięce ze świątecznym nadrukiem

Co będzie najlepsze dla starszych dzieci?

Słodkie sukienki i eleganckie koszulce zdecydowanie będą przeszkadzać podczas zabaw po rozpakowaniu prezentów czekających pod choiną. Dlatego dla dzieci również mamy coś w zanadrzu. Nasze dziecięce koszulki z nadrukami świątecznymi doskonale skomponują się ze spódniczkami lub chłopięcymi spodniami. Zagwarantują wygodę podczas uroczystej, rodzinnej kolacji wigilijnej, a także zapewnią komfort podczas zabawy z wymarzonymi prezentami.  

Dziecięca koszulka ze świątecznym nadrukiem

Nie zapominamy o drogich mamach i babciach!

Dla wszystkich Pań okres świąteczny jest to czas wzmożonej pracy. Nie dość, że trzeba chodzić do normalnej pracy, to w domu czekają na nas świąteczne porządki i godziny siedzenia w kuchni, żeby przygotować przepyszne wigilijne dania. Właśnie dlatego Paniom proponujemy bardzo wygodną oraz oddychającą koszulkę z nadrukiem świątecznym. T-shirt będzie doskonale uzupełniał wyniosłą świąteczną atmosferę.

Damska koszulka ze świątecznym nadrukiem


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru