Nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie – bluzy i czapki na pierwsze chłody

27 listopada 2018 Autor: Katarzyna Samek
/zdjecia/leaves-1943163_960_720.jpg 750 1200 20181127 Nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie – bluzy i czapki na pierwsze chłody Nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie – bluzy i czapki na pierwsze chłody Katarzyna Samek MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
nie-ma-zlej-pogody-jest-tylko-zle-ubranie-bluzy-i-czapki-na-pierwsze-chlody.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Nie ma złej pogody, jest tylko złe ubranie – bluzy i czapki na pierwsze chłody

Czasami zakupy odzieży w ramach przygotowań do nowego sezonu stają się nieco zbyt skomplikowane. Nie wiesz, w co się ubrać tej jesieni, aby móc się nią aktywnie cieszyć, wyglądać modnie i z charakterem, ale równocześnie nie wydając na to majątku? Nie musisz swojej szafy wyposażać we wszelkie trendy w modzie, ale nie ma też nic złego w wybraniu z nich opcji najlepiej dopasowanej do siebie.

 

Styl jesienny na pierwsze chłody to według nas przede wszystkim:

 

  • szukanie optymalnego komfortu (również cieplnego)

  • czerpanie korzyści z bogatych kolorów i miękkich tkanin

  • wyrażanie siebie spersonalizowanymi nadrukami

 

Kierując się tymi zasadami, niezależnie od tego, dokąd zmierzasz tej jesieni, będzie to dla Ciebie odpowiedni wygląd (dosłownie i w przenośni), w którym nie może zabraknąć ani bluzy, ani czapki z nadrukiem. Oto nasz przewodnik mody jesiennej na każdą okazję skupiający się na tych dwóch elementach garderoby.

bluzy

 

Bluzy z nadrukiem – niezbędna warstwa jesiennego ubrania

 

Tutaj od raz warto zaznaczyć, że bluzy z nadrukiem to absolutny jesienny must have dla każdego. Paniom na pewno spodobają się , panowie chętnie założą a dzieci będą przebadać za bluzami z motywami ulubionych super bohaterów. Każdy z nich będzie czerpał wielką przyjemność z noszenia tej odzieży, co jest wynikiem licznych korzyści bluz z nadrukiem.

 

Warto nosić jesienią bluzę z nadrukiem, ponieważ:

 

  • stanowi idealną warstwę ubioru

  • zapewnia dodatkowe ciepło i komfort

  • pasuje do każdego outfitu na chłodniejsze dni

  • to modny wybór z wyglądem dopasowanym do gustu właściciela

 

Chcemy nieco dłużej zatrzymać się przy stwierdzeniu, że bluzy naprawdę wpasowują się w gust każdego. Nowoczesna technologia dzięki swej przystępności i dokładności nam na to pozwoliła. W dzisiejszych czasach nie ma właściwie żadnych ograniczeń – można mieć na bluzie nadruk, jaki tylko się chce. Więcej w tym temacie znajdziesz sprawdzając ten krótki filmik: https://www.youtube.com/watch?v=LkvEA-YN2xk.

 

Czapka z daszkiem - sposób na kompletny look

 

Tak samo jak jedna jaskółka wiosny nie czyni – sama bluza to też jeszcze niepełny look na jesień. Jednak mało kto chciałby zakładać już grubą, wełnianą czapkę na głowę… a z drugiej strony, gdy zawieje wiatr lepiej zadbać o swoją ciepłotę ciała – tym bardziej w okresie wzmożonych zachorowań. Czapki z nadrukiem zdają się być najlepszym kompromisem między jednym, a drugim tematem, a do tego jakże modnym!

 

Sam popatrz na modne przykłady:

 

 

Oczywiście też każdy, kto w tym szerokim zasobie czapek nie znajdzie tej idealnej dla siebie, może zaprojektować swoją własną – co niesie kolejną korzyść: nikt inny nie będzie miał takiej samej! Taka bluza i czapka to dobra baza zestawu ubrań na aktywną jesień dla każdego.