Nie masz jeszcze prezentu? Prezentowe podpowiedzi na Dzień Chłopaka!

28 września, 2016r Autor: Maria Dziublewska

nie-masz-jeszcze-prezentu-prezentowe-podpowiedzi-na-dzien-chlopaka.jpg

Mamy nadzieje, że wszystkie macie już prezenty dla swoich drugich połówek. Jeśli nie, to z niecierpliwością czekacie, aż kurier zadzwoni do drzwi i dostarczy paczkę z oryginalnym upominkiem. Tak do końca nie wiemy skąd właściwie wzięło się to święto. Jednak tak jak pisaliśmy we wcześniejszym artykule, jesteśmy przekonani, że jest to wynagrodzenie, za hucznie obchodzony w marcu Dzień Kobiet. 30 września już za dwa dni, jest to bardzo sympatyczny dzień, Panowie i chłopcy otrzymują drobne upominki, mogą poczuć się docenieni i nadzwyczaj ważni.

Koszulka z nadrukiem na dzień chłopaka

Jakie produkty najczęściej były zamawiane w ostatni weekend przed Dniem Chłopaka?

Żeby paczka z pewnością znalazła się w Twoich rękach do 30 września, powinna być co najmniej zamówiona. Jednak, jeśli przez natłok obowiązków kompletnie zapomniałaś o tym dniu, podpowiemy Ci, jakie produkty najczęściej były zamawiane oraz dodatkowo pokażemy bestselerowe koszulki z nadrukami, najczęściej zamawiane przez samych Panów.

Hity na Dzień Chłopaka

Więc jakie artykuły najczęściej pakowaliśmy na początku tego tygodnia? Hitami okazały się standardowe produkty z podkategorii „dla chłopaka”. Koszulki z napisami dla chlopaka  takimi jak „Jestem super facetem ale mam też super kobietę”, a także „I love my girl”. Bestselerami sprzedaży okazały się również koszulki dla Taty. Widać kochane córki pamiętają o swoich Tatusiach również w Dniu Chłopaka. Zamawiany były produkty o nazwie „Super Tata”, „Mam piękną córkę, ale…”, a także „Wspaniałość po Tacie”. Co więcej? Panie postawiły również na koszulki tematyczne. Szukały produktów, które będą nawiązywać do pasji bliskich im chłopców i mężczyzn. Wybierane były koszulki filmowe oraz serialowe między innymi „Cooking time” lub nadruki nawiązujące do kultowego filmu Pulp Fiction.

Koszulka na dzień chłopaka dla Taty

Ulubione produkty Panów

Panowie najczęściej zamawiają w naszym sklepie internetowym koszulki z bajek i komisków. Kompletnym faworytem wśród mężczyzn jest produkt „Superhero chest”, a także wszystkie nadruki nawiązujące do kultowych komiksów z superbohaterami, a także projekty inspirowane ich rozpoznawalnymi symbolami. Bardzo wysoko plasują się również takie produkty jak „Too Fat to Bat”, „Garnitur – muszka” oraz „Squeeze”.

Koszulki z nadrukami na dzień chłopaka


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru