Oryginalne prezenty dla najmłodszych – co wybrać?

14 października, 2016r Autor: Maria Dziublewska

oryginalne-prezenty-dla-najmlodszych-co-wybrac.jpg

Nie od dziś wiadomo, że robienie prezentów najmłodszym to nie lada zagwozdka. Dlaczego? Bo wymagania są coraz wyższe! Dzieci mają coraz więcej i więcej! Dodatkowo czasami marzą o produktach, których ceny są wręcz kosmiczne i dla normalnie sytuowanej Cioci czy Wujka nawet nieosiągalne.

U najmłodszych najłatwiej

Jeśli chodzi o dzieci, to zdecydowanie najłatwiej zrobić jest prezent tym najmłodszym przedział wiekowy od 0 do 2,5 jest zdecydowanie niewymagający. Dzieci w tym wieku lubią jak coś jest kolorowe, zwracają uwagę, a jak wydaje z siebie głosy, to już w ogóle cudownie. Najczęściej jest tak, że wtedy robimy prezenty rodzicom. Właśnie dlatego często prezentujemy różnego rodzaju ciuszki i akcesoria. A jak już o odzieży dziecięcej mowa, to tutaj można uruchomić wyobraźnię!

Odzież dziecięca z nadrukiem

Jeśli wciąż nie masz pomysłu na prezent, a chcesz zaskoczyć rodziców, proponujemy zrobić coś spersonalizowanego! Oryginalnym prezentem będzie na przykład Body dziecięce z własnym nadrukiem. Zabawny napis może zawierać np. imię rodzica. Na body może pojawić się grafika przedstawiająca napis „Tomek dasz radę mienić pieluchę!”. Albo inne zabawne teksty, które bliscy znajomi doskonale znają. Dobrym pomysłem jest również śliniak z własnym nadrukiem. Zabawny napis z pewnością rozbawi rodziców i wywoła uśmiech na twarzy przechodniów podczas codziennego spaceru.

Body dziecięce z własnym nadrukiem

Co ze starszymi dziećmi?

Tutaj sprawa zaczyna się nieco komplikować, jednak my znamy kilka dobrych rozwiązań. Wiadomo, że dzieciaki powyżej 3 roku życia rozumieją już nieco więcej, dodatkowo mają już swoje ulubione kolory, potrawy, a także postacie z bajek. Nowa zabawka z ulubionej bajki bratanka kosztuje krocie? Poopowiadamy jak wykorzystać ulubionych bohaterów i nie wydawać fortuny na urodzinowy prezent dla dziecka.  Twoja siostrzenica uwielbia bajkę „My littkle Pony” lub postacie z „Littlest Pet Shop”? To świetnie, bo możesz jej pasję do konkretnej kreskówki wykorzystać. Na bluzie z własnym nadrukiem możesz umieścić grafikę inspirowaną właśnie postaciami z ulubionych programów. Jesteśmy pewni, że dziecięca koszulka z własną grafiką nawiązującą do „Krainy Lodu” z pewnością zrobi furorę na szkolnym korytarzu.

Szeroki asortyment dziecięcych produktów na każdą okazję!

Proponujemy wiele produktów, które będą idealne na dziecięce prezenty. W standardzie proponujemy bluzy oraz koszulki z własnymi nadrukami, jednak to nie wszystko. Wystarczy spojrzeć w kategorię dla dzieci. Dla najmłodszych mamy możliwość zamówienia spersonalizowanego body oraz śliniaka. Poza tym w naszej ofercie od niedawna można zamówić  foto kubek oraz puzzle z własną grafiką. Jesteśmy pewni, że każdy przedszkolak marzy o kubku z nadrukiem własnego rysunku lub o puzzlach ze swoim zdjęciem.

 Koszulka dziecięca w własnym nadrukiem na prezent

 

 


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru