Pomysł na prezent: Co kupić na Baby Shower?

04 września, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

pomysl-na-prezent-co-kupic-na-baby-shower.jpg

Amerykanizacja dopadła i nas. Nie stało się to oczywiście wczoraj, ale na przestrzeni kilku lat. Takim oto sposobem przywędrował do nas pewien pomysł na imprezę z okazji przyszłych narodzin dziecka. Chodzi tutaj oczywiście o baby shower! O ile większość z nas zna już idee tego wydarzenia, to wielu nadal nie wie, co podarować rodzicom z okazji przyszłych narodzin ich dziecka. W związku z tym przychodzimy z pomocnym Gift Guidem, który powinien rozjaśnić sprawę. Ba! Na pewno pomoże Ci w wyborze idealnego prezentu.

Prezent dla rodziców czy dla dziecka?

Z założenia Baby shower jest organizowane na cześć dziecka, to ono jest w centrum zainteresowania, jednak wybierając prezenty skupmy się przede wszystkim na potrzebach rodziców, którzy będą potrzebowali wyprawki. Doskonale sprawdzą się takie prezenty jak kocyki, body, śliniaki oraz różnego rodzaju sprzęt elektroniczny, czy np. plakaty, które doskonale sprawdzą się, jako dodatek do wystroju wnętrza dziecięcego pokoiku. Podsumowując-kup prezent dla dziecka, który odpowie również na potrzeby przyszłych rodziców. Warto zapytać, czego dokładnie potrzebują, tym samym ominiesz obawę o nietrafiony upominek.

body dziecięce

Prezenty dla dziewczynki

W tym przypadku polecamy wszystko, co… różowe. Doskonale sprawdzą się body dla dzieci z nadrukiem, który wręcz „ocieka” słodkością. Naszym faworytem jest białe body z różowym napisem Najfajniejsza córka na świecie oraz body z nadrukiem not a pink kinda girl. Ponadto doskonałym pomysłem na prezent dla dziewczynki może okazać się plakat z własnym nadrukiem. Taki prezent na pewno spodoba się rodzicom i ożywi przyszły pokój dziecka.

body dziecięce z nadrukiem

Prezenty dla chłopca

Tutaj główną rolę powinien grać kolor niebieski, dobrym prezentem dla chłopca będą również body dziecięce z nadrukiem. Świetnie sprawdzi się zabawny bodziak z motywem z Gwiezdnych Wojen lub z nadrukiem Wykapany tata. Drugim pomysłem na prezent dla dziecka będzie haftowany śliniak z nadrukiem. Takie prezenty są funkcjonalne i na pewno zostaną użyte nie raz! Dodatkowo warto pamiętać w obu przypadkach o rodzicach, tutaj zda egzamin bukiet świeżych kwiatów.

Haftowany śliniak


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru