Pomysł na prezent z okazji dnia mężczyzny

28 lutego, 2018r Autor:

pomysl-na-prezent-z-okazji-dnia-mezczyzny.jpg

Dzień mężczyzny skryty jest w cieniu Dnia Kobiet, który zdominował drugi tydzień marca swoją obecnością. Ponieważ dla mężczyzn jest stosunkowo trudniej wybrać prezent (oprócz skarpetek), to postanowiliśmy przygotować dla Was propozycje pomysłów na prezent z okazji dnia mężczyzny.

Personalizowane koszulki dla mężczyzn

Jednym z pomysłów na prezent dla mężczyzny  są personalizowane koszulki. Jedną z naszych propozycji jest koszulka zajęty facet. W ten sposób podarujesz mężczyźnie prezent, a jednocześnie możesz zaznaczyć teren, jeżeli jesteś jego partnerką.

personalizowania koszulka dla mężczyzny

Koszulki dla brodaczy

Jeżeli mężczyzna, któremu chcesz podarować prezent posiada brodę, ciekawym, a jednocześnie śmiesznym prezentem może okazać się koszulka o goleniu, a w sumie jego braku.

koszulka dla mężczyzny z brodą

Koszulki dla (nie)eleganckich mężczyzn

Koszulki z nadrukowanym garniturem tworzą paradoks, ponieważ niby jest to t-shirt elegancki, ale dalej jest t-shirtem, który potocznie nie jest uznawany a ubiór formalny. Koszulkę to możecie kupić w wielu rozmiarach, od XS do XXL.

koszulka męską z garniturem

Koszulka dla prawdziwego kibica

W tym roku reprezentacja Polski jedzie na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do Rosji. Większość par oczu, zwłaszcza męskich zapewne będzie skierowana w telewizory, aby kibicować naszym. Warto już teraz przygotować się do kibicowania, m.in. poprzez koszulkę, na której można umieścić personalizowane imię na jej plecach.

personalizowana koszulka z reprezentacją polski

Koszulka dla fanów gier

Dla tych, co lubią spędzić czas na konsoli bądź komputerze, przygotowaliśmy koszulki z motywami gier. Nintendo, Mario czy Pegasus, to tylko niektóre wspomnienia, które mogą być wywołane przez poniższe koszulki.

koszulka dla graczy

koszulka dla graczy z pacmanem

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozastałymi naszymi produktami, zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem m.in. koszulek, kubków, bluz czy kominów.


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru