Pomysł na roczek? Personalizowane body dziecięce!

10 września, 2019r Autor: Mikołaj Grądecki

pomysl-na-roczek-personalizowane-body-dzieciece.jpg

W życiu rodziny zbliżają się narodziny jej nowego członka i zastanawiasz się jaki prezent będzie odpowiedni na roczek? Mam dla Ciebie niezwykłą propozycję! Nie jest istotne, czy jest to rodzina w sensie dosłownym czy urodziła bliska Tobie koleżanka. Body dziecięce z własnym nadrukiem , to oryginalny i jednocześnie praktyczny podarunek dla dziecka i jego rodziców. Wejdź w link i sprawdź jakie propozycje przygotowaliśmy tym razem.

Jakość jest najważniejsza

Zwykle nie zaczynam artykułu od kwestii dotyczących jakości, ale tym razem zrobię wyjątek. Wiem bowiem, jak istotne jest dla Ciebie, aby body, które masz sprezentować było komfortowe i bezpieczne. Sam mam w najbliższej rodzinie małą pociechę i doskonale zdaję sobie sprawę z wagi jaką jego rodzice, a także ich przyjaciele i znajomi przykładają do rzeczy, które kupują z przeznaczeniem dla mojego chrześniaka. Ja też bardzo tego pilnuje. Staram się kupować produkty tylko od sprawdzonych producentów, które wykonane są z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Cieszę się, że mam to szczęście i mogłem kupić bodziaki w MegaKoszulki.pl. Wszystkie produkty z przeznaczeniem dla dzieci wykonane są w 100% z wysokiej jakości bawełny.

Nasza odzież posiada prestiżowy certyfikat Oeko-tex nadawany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry. Stowarzyszenie Oeko-Tex, po przeprowadzeniu szczegółowych badań, wydaje właściwy certyfikat, który ma za zadanie potwierdzić bezpieczeństwo produktu dla człowieka i środowiska. Produkty certyfikowane znakiem Oeko-Tex gwarantują czystość artykułów włókienniczych na wszystkich etapach produkcyjnych (rozpoczynając od półproduktów takich jak włókna, przędze, guziki, nici, tkaniny, na badaniach produktów gotowych do użycia skończywszy). To jednak nie wszystko.

Zamawiając body z własnym nadrukiem równie kluczowe, co użyte tkaniny, są farby jakimi wykonywany jest nadruk. W naszym przypadku są to najwyższej jakości farby wodne. Charakteryzują się one wysoką odpornością na pranie, kruszenie i zgniatanie, będąc jednocześnie bezpieczniejszymi dla dzieci aniżeli inne rodzaje farb. Nasze farby także posiadają odpowiedni certyfikat - Eco Passport by Oeko-Tex. Jest to system certyfikacji surowców tekstylnych takich jak barwniki, wybielacze optyczne, środki antystatyczne, kleje czy też środki czyszczące. Substancje opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej. Trójstopniowy proces weryfikacji analizuje czy produkty i każdy poszczególny składnik spełniają określone wymagania w odniesieniu do zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa i zgodności z przepisami ustawowymi.


Teraz czas na zamówienie

Napisałem dużo o jakości i wierzę, że przekonałem Cię, iż dbamy o bezpieczeństwo naszych pociech, najlepiej jak potrafimy, a standardy bezpieczeństwa są tak samo wysokie jak w sieciach sklepów mających w swojej ofercie tylko i wyłącznie produkty dla dzieci. Nie możemy jednak zapomnieć, że nie jakość jest tematem tego artykułu, a wyjątkowe body z własnym zdjęciem, które ma być niebanalnym i praktycznym prezentem. Te dwa elementy, w przypadku dzieci, zawsze muszą iść w parze. Do wyboru masz dwie opcje - z krótkim i długim rękawem, w łącznie aż dziewięciu kolorach. Zachęcam Cię do skorzystania z naszego narzędzia, koniecznie sprawdź kreator nadruków! Jest to łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia wzorów i nadruków, które następnie umieszczasz w wybranym przez siebie miejscu na body i składasz zamówienie. Możesz dodać własny tekst, wybrać czcionkę i kolor. Kolejna z dostępnych możliwości, to dodanie grafiki. Wariantów jest tutaj kilka. Dodanie własnego zdjęcia lub wzoru, słowem dowolnej grafiki z dysku, to klucz do stworzenia absolutnie oryginalnego i niepowtarzalnego produktu. Jeśli jednak chcesz zdać się na nasze propozycje, to masz do wyboru tysiące kolorowych clipartów, setki wysokiej jakości zdjęć, a także gotowe wzory bodziaków.


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 30 dni
  na zwrot
  towaru