Prosty pomysł na prezent z okazji dnia nauczyciela

05 października, 2017r Autor: Stanisław Ruta

prosty-pomysl-na-prezent-z-okazji-dnia-nauczyciela.jpg

Dzień nauczyciela zbliża się nieubłaganie. Dla większości uczniów oznacza to apel i chwilę wolną od zajęć. Dla skarbnika jest to ciężki okres, ponieważ musi on zebrać pieniądze na prezent z okazji dnia nauczyciela. Właśnie, jaki prezent przygotować, aby był praktyczny i nie kosztował dużego wysiłku? O to kilka porad od MegaKoszulki.pl

 

Kubek dla nauczyciela


Chyba nie ma na świecie nauczyciela, który podczas zajęć nie sięgnie po kubek, aby nawilżyć swoje spragnione usta oraz gardło. Dlatego personalizowany kubek, który możesz stworzyć w naszym sklepie, sprawdzi się idealnie. Dla luźnych nauczycieli, warto podejść z dystansem np. poprzez kubek z napisem “Proszę Pani, chociaż te 2”. Natomiast kubek dla nauczycieli lekcji wf z hasłem “Czy dzisiaj idziemy biegać” prawdopodobnie przyniesie sporą dawkę śmiechu.

 

biały kubek dla nauczycielaczarny kubek dla nauczyciela 

 

 

Torba dla nauczyciela

Nauczyciele bardzo często ledwo wystają zza zeszytów oraz prac zaliczeniowych, które muszą nosić na swoich rękach. Czasami zdarza się również, że uczeń słyszy słowa ”zapomniałem zabrać”. Jeżeli znacie takiego nauczyciela, zamówcie dla niego torbę z napisem “Prace, mam je wszystkie”. Prezent ten jest nietylko praktyczny, ale również będzie poprawiał humor ludzi dookoła.

Torba dla nauczyciela

 

Koszulka dla nauczyciela


A gdyby tak nauczyciele mieli odpowiedzi na pytania uczniów na koszulkach? Wyobraźcie sobie nauczyciela wf w poniższej koszulce.

koszulka dla nauczyciela


Natomiast jeżeli danego nauczyciela męczycie ciągle tymi samymi pytaniami, możecie zamówić dla niego koszulkę, która na te pytania odpowiada.

czarna koszulka dla nauczyciela

 

Nasze propozycje są początkiem góry lodowej, którą nazywamy prezentami z okazji dnia nauczyciela. Dzięki kreatorowi grafik, który jest dostępny w naszym sklepie, ogranicza Was wyłącznie wyobraźnia podczas tworzenia unikalnych rzeczy.

Jeżeli chcecie sami stworzyć prezent dla nauczyciela, skorzystajcie z naszego kreatora nadruków.

 


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru