Sprawdź jakie to proste i stwórz bluzę z własnym nadrukiem!

21 marca, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

sprawdz-jakie-to-proste-i-stworz-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.jpg

Dziś pierwszy dzień wiosny, a to oznacza, że kurtki i szaliki w końcu wrzucamy na dno szafy. Wiosna to również czas porządków, zmian i odświeżenia szafy po zimie. Warto, więc pomyśleć nad nowościami, które zawisną w szafie. A może lepiej podejść do tego zadania kreatywnie i stworzyć bluzę z własnym nadrukiem? Oczywiście, że tak! A z nami dowiesz się jak banalnie proste jest to zadanie i stworzysz swoją autorską bluzę w kilka minut.

Wybierz odpowiedni fason

Na początku przede wszystkim zastanów się, jaki rodzaj bluzy będzie dla Ciebie odpowiedni. Klasyczna bluza czy może bluza z kapturem? Obydwa rodzaje świetnie dopełnią każdą wiosenną stylizację, bez względu czy idziesz pobiegać, czy wybierasz się do kina ze znajomymi. Wiosną, Twoja bluza z własnym nadrukiem może również posłużyć, jako odzież wierzchnia - pamiętaj, że kurtki schowaliśmy na samo dno szafy.

bluzy z własnym nadrukiem

Projektowanie nigdy nie było takie proste

W sklepie MegaKoszulki.pl masz możliwość stworzenia bluzy z własnym nadrukiem, a to dzięki łatwemu w obsłudze kreatorowi nadruków. Na Twojej autorskiej bluzie może znaleźć się, co tylko chcesz! Jedynym czynnikiem ograniczającym jest Twoja wyobraźnia. Chcesz stworzyć bluzę ze zdjęciem z wakacji, do którego masz wielki sentyment? A może bluzę z ukochanym cytatem lub ze śmieszną grafiką? To wszystko jest możliwe! Wystarczy wstawić wybrany tekst lub grafikę do kreatora i gotowe!

bluza z własnym napisem

Wyróżnij się w tłumie!

W aktualnych czasach, kiedy sieciówki zawładnęły ludzkością, trudno o oryginalną stylizację, bo takie same ubrania noszą tysiące osób. Właśnie dlatego, tak świetne są bluzy z własnym nadrukiem! Nie dość, że masz pewność, że jesteś jedyną osobą, która posiada taką bluzę, to do tego fakt, że sam ją zaprojektowałeś sprawia, że możesz poczuć się wyjątkowo.

bluzy z grafikami

Jedyny i niepowtarzalny prezent

Bluzy z własną grafiką to nie tylko pomysł na wyróżnienie się z tłumu, ale również mogą być pomysłem na niezwykle wyjątkowy prezent od serca. Uważamy, że spersonalizowane prezenty są najlepsze, bo osoba obdarowana ma świadomość, że spędziłeś czas nad stworzeniem prezentu, a poza tym znasz ją na wylot. Bluzy z własnym nadrukiem to prezent jedyny w swoim rodzaju, który może posłużyć latami.

bluzy na prezent


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru