Sprawdź jakie to proste i stwórz kubek z własnym nadrukiem!

14 marca, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

sprawdz-jakie-to-proste-i-stworz-kubek-z-wlasnym-nadrukiem.jpg

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym jak w łatwy i przyjemny sposób stworzyć niepowtarzalną torbę z własną grafiką, zdjęciem lub napisem. Nadszedł czas na przedstawienie innego produktu z własnym nadrukiem, który może stać się wyjątkowym prezentem, jednym z pierwszych przedmiotów po które sięgasz po przebudzeniu lub motywatorem do pracy. Panie i Panowie, przedstawiamy kubki z własnym nadrukiem, które sprawią, że ulubiony gorący napój będzie smakował jeszcze lepiej!

Jak zacząć?

Na stronie MegaKoszulki.pl w łatwy sposób stworzysz kubek z wybraną przez siebie grafiką. Wystarczy skorzystać z kreatora nadruków i wybrać opcję kubek z własnym nadrukiem. Następnie wystarczy wyselekcjonować ulubiony cytat, zdjęcie lub grafikę, którą uwielbiasz oraz wgrać ją do kreatora i Twój autorski kubek gotowy! Ponadto znajdziesz do wyboru kilka rodzajów kubków - klasyczne białe, z kolorową rączką lub niesamowite kubki full print. W stworzeniu ulubionego kubka ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

kubki z własnym nadrukiem

Prezent dla każdego

Kubek z własną grafiką jest świetnym pomysłem na prezent z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca, świąt Bożego Narodzenia, urodzin a nawet, jako podarunek dla pracodawcy. Wystarczy wybrać odpowiedni nadruk dostosowany do okazji oraz spersonalizować kubek. Taki wyjątkowy prezent na pewno skradnie serce osoby obdarowanej, będąc przy tym niezwykle funkcjonalnym upominkiem. Bo kto nie lubi pić porannej kawy w oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju kubku? 

Kubki na prezent

Kreatywny pomysł na wyrażenie siebie

Oczywiście, kubek ze zdjęciem, grafiką lub napisami może być prezentem dla samego siebie! Jeśli uwielbiasz motywować się do pracy ulubionym cytatem lub w głowie siedzi Ci zabawne powiedzenie, które poprawiałoby Ci humor za każdym razem, gdy sięgniesz po kubek w pracy lub w domu, to nie masz na co czekać. Spraw sobie prezent w postaci kubka z nadrukiem, a lepszy humor i motywacja do działania gwarantowane!

Kubek z własną grafiką


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru