Święty Mikołaj na koszulce – świętuj z nami 6 grudnia!

06 grudnia 2018Autor: Katarzyna Samek
/zdjecia/2.jpg750120020181206Święty Mikołaj na koszulce – świętuj z nami 6 grudnia!Święty Mikołaj na koszulce – świętuj z nami 6 grudnia!Katarzyna SamekMegaKoszulkihttps://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
swiety-mikolaj-na-koszulce-swietuj-z-nami-6-grudnia.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Święty Mikołaj na koszulce – świętuj z nami 6 grudnia!

6 grudnia 2018 - tego dnia wszyscy możemy być… Świętym Mikołajem! Można to wyrazić na różny sposób: rozdawać czekoladki, zrobić własnoręczne miłe upominki, po prostu być tego dnia bardziej uprzejmym niż zwykle.

 

Jednak bez względu na to, jaką postawę się obierze i co dokładnie będzie chciało się robić, by być bliżej ideału w czerwonym kubrakiem i kochanym, wielkim brzuchem – dlaczego jeszcze bardziej nie pochwycić tego pomysłu i nie założyć na siebie zamiast klasycznego przebrania koszulki ze świętym mikołajem? Takie koszulki świąteczne to naprawdę mega inspirujący element odzieży na dzień 6 grudnia! Dla niej, dla niego, dosłownie dla każdego!

 

Koszulki ze świętym Mikołajem – zawsze wesołe i „z jajem!”

 

W dzieciństwie każdy z nas miał swoje własne wyobrażenie tego wielkiego dobrodzieja, choć najważniejsze cechy wciąż w tych klasycznych wizjach się powtarzają. Dzisiaj każdy z nas ma okazję dumnie obnosić się ze swoją wizją świętego Mikołaja, a pomogą w tym interesujące wzory na koszulkach, na jakie chcemy w tym miejscu zwrócić uwagę.

 

Mikołaj na sportowo? Dlaczego nie! Koszulka „Merry Christmas” z wizerunkiem, jakże szczęśliwego Mikołaja, wesoło zjeżdżającego ze stoku to klimat, który idealnie wpisze się w radosny nastrój, którego tak bardzo na święta nam trzeba.

 

Koszulki Święty Mikołaj

 

Jednak Gwiazdka to nie tylko postać Mikołaja, w przygotowaniu do tego wyjątkowego dnia – dlaczego nie założyć t-shirtu z jednym z jego pomocników: reniferem? Ten wesoło spoglądający z nadruku, uśmiechnięty Rudolf to przecież jedna z tych postaci, które pomagają świętemu rozdawać prezenty, warto go również w ten wesoły sposób uhonorować, prawda!? A skoro mikołaj, renifer – to dlaczego nie połączyć jednego z drugim? Mamy do zaproponowania prawdziwie uroczy t-shirt: koszulkę z wizerunkiem mikołaja-reniferka. W takim t-shircie rozczulisz każdą pania Mikołajową!

 

Inne inspirujące „mikołajowe” koszulki z nadrukiem:

 

 

Z tak szerokiego wyboru, chyba nie ma osoby, która nie znalazła by takiej koszulki której mikołajowy nadruk do niej przemawia. To także bardzo fajny pomysł dla mamy czy dla taty, jeśli chcą jeszcze bardziej uprzyjemnić swojemu dziecku celebrację tego dnia, ale nie przepadają za kiczowatymi strojami mikołajów z supermarketu.

 

Pomysł na mikołajkowy upominek

 

Dlaczego jednak zatrzymywać przyjemność noszenia mikołajkowej koszulki dla siebie, skoro można się nią podzielić? To też od razu gotowa inspiracja na prezent z okazji mikołajek! Jeśli chcesz więc sprawić komuś bliskiemu miłą niespodziankę tego dnia zerknij na te modele:

 

 

Pomysłów jest jeszcze więcej, a do tego zawsze możliwość stworzenia swojej własnej wersji Mikołaja – poprzez własny nadruk.