Szukasz idealnego prezentu na 18nastkę? Koniecznie sprawdź - karafka szklana z grawerem!

23 grudnia, 2019r Autor: Mikołaj Grądecki

szukasz-idealnego-prezentu-na-18nastke-koniecznie-sprawdz-karafka-szklana-z-grawerem.jpg

Wybierasz się na najbardziej wyjątkowe urodziny w życiu i nie wiesz jaki prezent sprawić Jubilatowi? Masz dość banalnych i stale powtarzających się pomysłów? Twoje zmartwienia właśnie się kończą ponieważ mam dla Ciebie doskonały pomysł na wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju prezent. Karafka z grawerowanym własnym nadrukiem, to niejednoznaczny i zabawny symbol wejścia w dorosłość.

 

Unikatowy i niedrogi produkt premium 

Osiągnięcie pełnoletności, to przekroczenie pewnej bariery, wejście w nowy etap życia. Wydaje się, że nie zmienia się nic, a jednocześnie zmienia się wszystko. To pewien paradoks, który towarzyszy każdym osiemnastym urodzinom. Z jednej strony nadal trzeba chodzić do szkoły, wykonywać obowiązki domowe i szkolne, uczyć się, sprzątać pokój, kiedy proszą o to rodzice - wydawałoby się banalne lub może nawet dziecinne zajęcia. Z drugiej natomiast, pojawiają się nowe możliwości - samodzielność, zarabianie pieniędzy, legalnie kupowane napoje procentowe i inne produkty, które dostępne są dla osób powyżej osiemnastego roku życia. Ponadto możliwość kupna nowego smartfona na raty i brak konieczności mówienia o wszystkim swoim opiekunem. Z trzeciej zaś strony, tak, 18nastka nie jest dwuwymiarowa, nagle dochodzi wiele obowiązków i konsekwencji związanych z podejmowanymi działaniami, często wynikających z wspomnianych przywilejów i otwierających się możliwości.

Uważam, że nie muszę Cię dalej przekonywać, że te urodziny, to te najważniejsze w życiu. Skoro to już ustaliliśmy, to ważne jest, aby wybrać prezent, który będzie pasował do rangi uroczystości i jednocześnie będzie pewnym symbolem. Doskonałym pomysłem, który spełnia te czynniki jest karafka z własnoręcznie zaprojektowanym grawerem. Grube szkło hartowane renomowanego polskiego producenta, to gwarancja dobrej jakości. Wszystkie modele produkowane są w Polsce, w firmie, której tradycje sięgają końca lat 80. ubiegłego wieku. Ręcznie tworzone szklane butelki, to synonim dobrej, tradycyjnej rzemieślniczej pracy. Kiedy dodamy do tego wyjątkowy grawerowany motyw, to uzyskujemy nowoczesny, absolutnie unikatowy i niepowtarzalny produkt premium za niewielkie pieniądze. Oferowana karafka szklana ma pojemność 750 ml, a jej wymiary to: wysokość - 20 cm oraz szerokość - 10 cm. Taki prezent z pewnością zapadnie Jubilatowi w pamięci. Tym bardziej jeśli będzie to karafka szklana z własnym nadrukiem. Ponadto może być to prezent użytkowany na co dzień. Nie tylko jako naczynie do napojów wyskokowych, ale także do wody lub soku.

 

Grawer laserowy - jak to działa

Metoda znakowania grawerem laserowym, to nowa usługa w gamie sklepu MegaKoszulki. Podczas grawerowania laserowego materiał jest tak silnie nagrzewany przez wiązkę laserową, że - zależnie od czasu ekspozycji - dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu albo wyparowania i spalenia materiału. Uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i bardzo odporny na ścieranie. Technologia laserowa umożliwia wykonanie najdrobniejszych szczegółów z maksymalną precyzją. Praktycznie wszystko co może być narysowane, można grawerować i znakować przy użyciu lasera. Całe piękno grawerunku jest uwidaczniane w momencie, gdy szklana karafka wypełniana jest napojem. Wtedy tekst lub grafika nabiera jeszcze większej wyrazistości i klasy. Sprawdź ten wyjątkowy produkt w kreatorze nadruków i nie czekaj z zamówieniem!


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 30 dni
  na zwrot
  towaru