Szukasz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Spraw mu Kufel do piwa z grawerem!

17 marca, 2020r Autor: Mikołaj Grądecki

szukasz-pomyslu-na-prezent-dla-mezczyzny-spraw-mu-kufel-do-piwa-z-grawerem.jpg

Unikatowy i niedrogi produkt premium 

Gdyby przeprowadzić uliczną sondę w sprawie łatwości znalezienia i wybrania odpowiedniego podarunku, to najczęściej występująca odpowiedzią byłaby ta, że z kwestią oryginalności prezentów bywa czasami bardzo ciężko. Z czego to wynika? Już samo podjęcie decyzji sprawia niemały kłopot. Podarunki się powtarzają i niejednokrotnie zdarza się tak, że obdarowana osoba otrzymuje kilka identycznych. Oczywiście prezent to nie wszystko, zawsze liczą się chęci. Natomiast jestem przekonany, że, gdy poświęcasz swój czas i pieniądze, zależy Tobie na tym, aby wspomnianą oryginalność zachować. Gdzie więc znaleźć złoty środek, który pozwoli na bezproblemowy wybór wyjątkowego podarunku, który nie zostanie odstawiony na półkę? Warto poszukać nieszablonowych pomysłów i wybrać te najbardziej oryginalne.

Skoro już ustaliliśmy, że warto znaleźć wyjątkowy prezent, to pojawia się pytanie - jak to zrobić? Ważne jest, aby wybrać gift, który będzie pasował do rangi uroczystości i jednocześnie będzie pewnym symbolem. Doskonałym pomysłem, który spełnia te czynniki jest kufel do piwa z własnoręcznie zaprojektowanym grawerem. Grube hartowane szkło renomowanego polskiego producenta, to gwarancja dobrej jakości. Produkt wytwarzany jest w Polsce, w firmie, której tradycje sięgają końca lat 80. ubiegłego wieku. Ręcznie tworzone szklane kufle, to synonim dobrej, tradycyjnej rzemieślniczej pracy. Kiedy dodamy do tego wyjątkowy grawerowany motyw, to uzyskujemy nowoczesny, absolutnie unikatowy i niepowtarzalny produkt premium za niewielkie pieniądze. Oferowany kufel ma pojemność 660 ml, a jego wymiary to: wysokość - 15 cm oraz szerokość - 10 cm. Taki prezent z pewnością zapadnie Obdarowanemu w pamięci. Tym bardziej jeśli będzie to kufel z własnym nadrukiem. Ponadto może być to prezent użytkowany na co dzień. Nie tylko jako naczynie do napojów procentowych, ale także do wody lub soku.

Grawer laserowy - jak to działa

Metoda znakowania grawerem laserowym, to jedna z nowości w sklepie MegaKoszulki. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilkanaście ciekawych propozycji, które znajdziesz w kategorii kufle do piwa. Jak działa ta metoda znakowania? Podczas grawerowania laserowego materiał jest tak silnie nagrzewany przez wiązkę laserową, że - zależnie od czasu ekspozycji - dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu albo wyparowania i spalenia materiału. Uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i bardzo odporny na ścieranie. Technologia laserowa umożliwia wykonanie najdrobniejszych szczegółów z maksymalną precyzją. Praktycznie wszystko co może być narysowane, można grawerować i znakować przy użyciu lasera. Całe piękno grawerunku jest uwidaczniane w momencie, gdy szklany kufel wypełniany jest napojem. Wtedy tekst lub grafika nabiera jeszcze większej wyrazistości i klasy. Otwórz kreator nadruków i nie czekaj z zamówieniem!


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru