Wyraź swoje wnętrze - koszulki chrześcijańskie.

05 lipca 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/wyraz-swoje-wnetrze-koszulki-chrzescijanskie.jpg 750 1200 20190705 Wyraź swoje wnętrze - koszulki chrześcijańskie. Wyraź swoje wnętrze - koszulki chrześcijańskie. Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
wyraz-swoje-wnetrze-koszulki-chrzescijanskie.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Wyraź swoje wnętrze - koszulki chrześcijańskie.

„Sing Hallelujah!” Tytuł tej jednej z popularniejszych piosenek lat 90. ubiegłego wieku, to idealny wstęp do tego, co chcę Wam dziś przekazać. Bóg, religia, chrześcijaństwo, to tematy istotne w życiu wielu z nas. Kwestie te, budzą jednocześnie wśród ludzi dużo kontrowersji. Jednak mnie, ta duchowa część życia kojarzy się z radością i uśmiechem. Dokładnie z tym o czym śpiewa Dr. Alban w swoim hicie. Mam wrażenie, że tego zapału brakuje nam w codziennym życiu. Tę myśl rozwinę w dalszej części artykułu.


Czy Chrześcijaństwo to tylko modlitwa w kościele?

Podejrzewam, że co człowiek, to opinia. Na samym początku pragnę podkreślić jednak, że zdanie przedstawione w artykule jest moim prywatnym. Rozumiem i akceptuję jeśli masz inne. To chyba jedna z piękniejszych cech współżycia w społeczeństwie - możliwość posiadania odmiennych poglądów i jednocześnie wzajemny szacunek.

Moim zdaniem, kościół jako miejsce spotkania z Bogiem, to tylko jedno z niezliczonej liczby miejsc, gdzie możemy oddać się nieprzerywanej modlitwie, kontemplacji czy zadumie. Chcąc nazwać, to najprościej jak potrafię: to super możliwość, że nie musisz iść w konkretne miejsce, aby spotkać się z Tym, któremu chcesz powierzyć swoje troski, rozważania, sukcesy. Odpowiedz sobie szczerze, jak często masz możliwość być w kościele? Skonfrontuj tę liczbę z czasem spędzonym w autobusie, tramwaju lub w drodze do pracy, szkoły czy na spotkanie. Prawda, że różnica jest znacząca? Masz więc niepowtarzalną okazję tworzyć Kościół wokół siebie, pokazując, że wierzysz i jaką radość Ci to sprawia. W mojej ocenie, w dzisiejszych czasach, najlepszy sposób na wyrażenie siebie, to wyjątkowe koszulki na zamówienie. Większość z nas, mijając się na ulicy, zwraca uwagę na to kto, w co jest ubrany. Dlaczego więc miałbyś nie pokazać wszystkim, że Twoja wiara jest dla Ciebie istotna i chcesz dzielić się nią z resztą świata? Nie ma żadnego powodu żebyś miał tak nie postąpić. Koszulki chrześcijańskie, to idealna propozycja dla Ciebie! Pozytywne, kolorowe i jednoznacznie pokazujące, że jesteś gotowy do „zaśpiewania Alleluja”.

Ciekawą propozycją jest klasyczny biały t-shirt, w popularnym w ostatnich latach, schemacie wzoru - Team Jesus. Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów, koszulka nie dość, że ma religijny przekaz, to jeszcze jest komfortowa i miękka w dotyku. Dla fanów cięższego brzmienia, którzy chcą chwalić Pana muzyką, ciekawą opcją może być koszulka Heaven z motywem inspirowanym logotypem zespołu AC DC. Z kolei jednym z najbardziej wyważonym i klasycznym produktem w ofercie MegaKoszulki.pl jest skąd inąd bardzo dobrze sprzedający się t-shirt God Son z wizerunkiem Pana Jezusa. Stonowane, pastelowe kolory i nadruk na prawie całej powierzchni produktu sprawia, że nie sposób przejść obojętnie obok tej koszulki.


Zwykłe rzeczy powodują niezwykłe zachowania

We wstępie do artykułu napisałem, że w codziennym życiu nierzadko brakuje nam zapału i energii do działania. Zbyt wiele jest w naszej codzienności pośpiechu, nerwów, stresu, a zbyt mało czasu na radość, uśmiech i bycie razem. Zamiast koncentrować się na tym co nas dzieli, myślmy o tym co łączy. Zostawmy za sobą waśnie i spory, a żyjmy tym co jest dziś. Zadbajmy o wzajemne relacje, o dobrą i bezpieczną przyszłość. Smutek, bezcelowa krytyka i negatywne emocje nie przysporzyły ludziom jeszcze niczego dobrego. Za to jeden drobny uśmiech może zmienić czyiś dzień. Powielając to, budujemy wspólnotę, a tego w samotnym świecie - moim zdaniem - brakuje nam dziś najbardziej.