Zakupowe porady świąteczne

24 listopada, 2017r Autor: Stanisław Ruta

zakupowe-porady-swiateczne.jpg

Mądry polak po szkodzie - jest to bardzo trafne przysłowie, które bardzo często powtarza się w okresie świątecznym. Zależy nam, aby każdy prezent trafił pod choinkę, dlatego na okres świąteczny nasza kadra powiększa się. Jednakże nie wszystko zależy od Nas, dlatego przygotowaliśmy dla Was krótki poradnik dotyczący zakupów prezentów.


Nie czekaj na ostatni moment

Niestety bardzo często zdarza się, że prezenty na święta kupujemy na ostatnią chwilę. Jest to spore ryzyko, ponieważ w tym okresie mimo zwiększenia etatów, kurierzy czy też linie produkcyjne są bardzo obciążone, co może spowodować opóźnienia w dostawie.

Szkoda Twoich nerwów oraz czasu, aby zamartwiać się, czy prezent zdąży przyjechać na święta. Możesz to bardzo łatwo zmienić, wystarczy, że zamówisz prezent wcześniej.

zakupy świąteczne

 

Planuj, aby zaszczędzisz czas i nie stać w kolejkach

Okres świąteczny to nietylko prezenty, ale również wystrój domu, gotowanie, sprzątanie i rodzinne spotkania. Wszystko to jest okraszone nutą ekscytacji oraz stresu, ponieważ chcemy, aby wszystko idealnie. Planowanie jest niezbędne, aby nie stracić głowy. Oprócz rozplanowania czynności, które wykonamy warto korzystać z nowych technologii, a dokładniej ze sklepów internetowy. Zamiast stać w kolejce, warto zamówić produkt przez internet, a kurier dostarczy nam go do domu.

 

planowanie zakupów świątecznych

 


Jak dobrać odpowiedni rozmiar koszulki bądź bluzy

Kupując prezent bliskiej osobie, chcemy sprawić jej niespodziankę i przyjemność. Jednakże pytając się wprost osoby obdarowywanej, możemy sprawić, że niespodzianka już nie będzie taka niespodziewana.

Najprostszym sposobem, aby sprawdzić, jaki rozmiar np. koszulki dana osoba nosi, jest spojrzenie na metkę. Niestety życie byłoby zbyt idealne, gdyby i w tej płaszczyźnie nie było haczyka. W zależności od producenta, rozmiary mogą się różnić między sobą. Często to zauważamy również podczas zakupu butów, gdzie dany rozmiar u jednego producenta nam odpowiada, a u innego już nie.

Aby kupić koszulkę w odpowiednim rozmiarze, rozłóż aktualnie noszoną koszulkę na płaskiej powierzchni, lecz jej nie rozciągaj. Następnie wykonaj następujące pomiary. Sposób ten analogicznie możesz wykorzystać dla bluz.


wymiary koszulki

 

A - Szerokość powinna być mierzona na wysokości talii, od jednego szwu bocznego do drugiego.


B - Długość koszulki optymalnie mierzy się od szwu dolnego po miejsce pomiędzy kołnierzykami i szwem rękawa do dołu.


C - Długość rękawka mierzy się od szwu kończącego rękaw po szew, który łączy koszulkę z rękawem

 

W momencie w którym zdobędziesz tę informację, porównaj je z tabelami rozmiarów. W przypadku sklepu internetowego MegaKoszulki, tabela rozmiarów znajduje się na każdej stronie produktowej.

tabela rozmiarów koszulek


top-10-prezentow-pod-choinke-dla-mamy.png
Top 10 prezentów pod choinkę dla mamy

16 listopada, 2021r Autor: Magdalena Ławniczak

Przeczytaj artykuł

top-10-prezentow-pod-choinke-dla-chlopaka.png
Top 10 prezentów pod choinkę dla chłopaka

16 listopada, 2021r Autor: Magdalena Ławniczak

Przeczytaj artykuł

jak-zrobic-plakat-ze-zdjecia.png
Jak zrobić plakat ze zdjęcia?

14 listopada, 2021r Autor: Magdalena Ławniczak

Przeczytaj artykuł

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 30 dni
  na zwrot
  towaru