Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 5/5 (liczba ocen: 1)
5 5 1 1

Podkładki pod mysz

W tej kategorii znajdują się podkładki pod mysz z nadrukami. Zaprezentowane poniżej grafiki są bardzo oryginalne, nawiązują do wielu motywów, między innymi do muzyki, zwierząt, komputerów, geometrii, abstrakcji czy sztuki nowoczesnej. Będą doskonałym prezentem dla każdej osoby spędzającej codziennie wiele godzin przed komputerem.

Wszystkie z Podkładki pod mysz
 
Czas na zakup nowej podkładki pod mysz? W takim razie do lepszego miejsca nie mogłeś trafić! Bogata oferta w MegaKoszulki.pl z całą pewnością pozwoli Ci znaleźć taką podkładkę, która nie tylko pozwoli Ci na komfortowe użytkowanie myszko w domu, czy pracy – ale też:
 • zainspiruje,
 • rozbawi,
 • zmotywuje.
Wszystko zależy od tego, czy będzie to podkładka pod myszkę z wesołym motywem, mądrym cytatem, czy też ulubioną pop-kulturową postacią. Pewne jest jednak to, że MegaKoszulki.pl masz mega wybór, a nawet jeśli mimo naszych starań o jak najciekawszą i jak najbardziej różnorodną ofertę stwierdzisz, że jednak najbardziej marzy Ci się to, by podkładka pod myszkę gładka zamieniła się w taką z zaprojektowanym przez Ciebie motywem – też jesteśmy przygotowani! Dajemy Ci do dyspozycji nasz całkowicie darmowy, łatwy w obsłudze i przejrzysty generator nadruków.

Podkładka pod myszkę z własnym nadrukiem – jak ją zrobić?

Jeśli już zdecydowałeś, że chcesz mieć podkładkę pod myszkę według swojego projektu – nasz generator to wszystko, czego potrzebujesz, aby tę decyzję zrealizować. Możesz z jego pomocą dodać dowolny napis na wymarzoną podkładkę, jak również grafikę. Fajna podkładka pod myszkę wykonana z naszym generatorem może być ozdobiona ClipArtami z bazy, którą Ci (za darmo!) udostępniamy. Możesz też skorzystać z szerokiego wyboru zdjęć, również bez uiszczania jakichkolwiek dodatkowych opłat. Może jednak masz już na swoim komputerze przygotowaną grafikę, czy zdjęcie, jakich chcesz użyć, aby personalizowana podkładka pod myszkę była tak bardzo Twoja, jak tylko to możliwe. Jeśli jesteś zwolennikiem ostatniej opcji przypominamy tylko, że nasz generator pozwala na użycie grafik w następujących formatach:
 • jpg,
 • jpeg,
 • svg,
 • gif,
 • tiff,
 • bmp,
 • png,
 • svg,
 • pdf,
 • psd,
 • ai.
Generator to jednak nie tylko możliwość dodania grafik, ale też różne opcje ich edycji – aby ostateczny wygląd podkładki pod mysz był zgodny z Twoją wizją. Korzystaj z możliwości nadania wybranym grafikom różnych kształtów, edytuj je z pomocą filtrów, zmieniaj położenie i rozmiar. Na to wszystko i wiele więcej pozwala Ci nasz generator – całkowicie za darmo!

Podkładka pod myszkę z własnym nadrukiem i inne możliwości

Podkładka pod myszkę może też powstać w oparciu o gotowe, okolicznościowe szablony – do jakich dajemy Ci dostęp również z pomocą naszego generatora. Natomiast, jeśli szukasz najbardziej kompleksowego rozwiązania: zamów projekt podkładki pod myszkę u nas i nasz zespół zajmie się każdym krokiem – od jej zaprojektowania, przez wykonanie, aż po wysyłkę. Podkładka pod myszkę gładka nadająca się do personalizacji z naszym darmowym generatorem o jedna z wielu opcji, jakie dajemy do dyspozycji w MegaKoszulki.pl. Pamiętaj też, że zawsze możesz wrócić do naszej oferty gotowych i dostępnych od ręki podkładek. Wszystkie wysokiej jakości i w przyjaznych dla kieszeni cenach. Nie ma znaczenia, czy jedna, fajna podkładka pod myszkę, czy duża ilość podkładek z logo firmy – na wszystkie potrzeby odpowiemy kompleksowe i z równym priorytetem.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej