Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 5/5 (liczba ocen: 1)
5 5 1 1

Naklejki / Wlepki

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór naklejek z różnorodnymi grafikami! Naklejki to świetny sposób na uwydatnienie swoich zainteresowań i hobby. Są również świetnym dodatkiem do prezentów dla bliskiej osoby Wszystkie wzory dostępne sa w pakiecie po dziesięć sztuk.

 
Atrakcyjne wlepki – z śmiesznym hasłem, motywującym sloganem, czy też błyskotliwą uwagą – są jednym z ulubionych narzędzi reklamowych wiele firm. Nie musisz jednak mieć własnego biznesu, by przekonać się, jak bardzo w życiu mogą się przydawać takie wlepy! Jednych i drugich zainteresowanych takimi naklejkami zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą w tej kategorii. Można wybrać coś z gotowych projektów, ale jeszcze fajniejszą opcją jest to, że można u nas z łatwością zaprojektować własne wlepki. Co więcej, zrobienie tego jest banalnie proste i niesamowicie szybkie, a to wszystko dzięki możliwościom, jakie daje nasz generator.

Wlepki z nadrukiem – jaki tekst umieścisz?

Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o to, co możesz umieścić na swoich naklejkach. Personalizowane wlepki to personalizowane wlepki i w żaden sposób nie ingerujemy, co będziesz chciał wlepiać tu i tam. Z naszej strony jednak możesz liczyć na pełne zaplecze narzędzi, które pomogą Ci w realizacji swojej wizji na naklejki z własnym nadrukiem. Jeśli chodzi o sam tekst, który możesz na nie wprowadzić, a który my wydrukujemy – masz do dyspozycji kompleksowy konfigurator, dzięki któremu po wprowadzeniu wybranego tekstu możesz przebierać: • jaka czcionka podoba Ci się najbardziej, • jakiej wielkości ma być font, • jak duże/małe mają być odstępy pomiędzy poszczególnym znakami, • jaki kolor liter najbardziej Ci odpowiada. To tylko przykładowe z opcji konfiguracji w naszym generatorze, które będą mieć ostateczny wpływ na to, jakie naklejki stworzysz. Zachęcamy do tego, już teraz poznać je wszystkie!

Personalizowane naklejki – z nami to proste!

Jest wiele kwestii, które przekonają Cię do tego, że warto wlepki zaprojektować w MegaKoszulki, a nie gdziekolwiek indziej. Pierwszym z nich jest to, że w każdym momencie możesz zapisać sobie projekt. Nie pobieramy za to żadnych dopłat, a Ty będziesz za to mógł swobodnie i bez nacisku zastanowić się, jak mają wyglądać wlepy, które dla Ciebie wykonamy. Wspomnieliśmy też o tym, że własne wlepki firmowe z logo to bardzo lubiany i popularny wybór strategii reklamowej. Jeśli jesteś jedną z osób, które są tutaj z powodów o tym charakterze, też mamy dobrą wiadomość – przy hurtowych zamówieniach większej ilości wlepek zawsze można u nas liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjną i konkurencyjną cenę. W standardzie wlepki z nadrukiem to u nas komplet 10 sztuk, natomiast – jeśli potrzebujesz ich więcej, skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziemy rozwiązanie, które będzie możliwie najbardziej korzystne dla obu stron.

Personalizowane wlepki – dlaczego nasze?

Jeśli postawisz na naszą naklejka z własnym nadrukiem i zaprojektujesz je z pomocą naszego generatora to możesz być pewien ich jakości. Z troski o środowisko naturalne produkujemy je całkowicie w Polsce. Pewni ich jakości dajemy na nasze produkty aż 2 pełne lata gwarancji, a korzystając z nowoczesnych technologii druku jesteśmy przekonani, że będziesz efektem końcowym swojego projektu i naszego wykonania absolutnie zachwycony!
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej