Czas na koszulkowo-halloweenowe szaleństwo!

21 października, 2016r Autor: Maria Dziublewska

czas-na-koszulkowo-halloweenowe-szalenstwo.png

Ta szalona imprezowa noc zbliża się wielkimi krokami! Dobrze wiemy, że nie jest to polska tradycja, jednak Halloween wniknęła już do naszych zwyczajów, jako dobry pretekst do wyśmienitej zabawy. Przebierane imprezy powoli stają się już normą, uczestnicy coraz częściej kombinują i szukają przerażających i oryginalnych strojów. 31 Października coraz częściej na ulicach można spotkać przebrane dzieci z uśmiecham na twarzy wykrzykujące „cukierek albo psikus!”.

Nie mogliśmy przemilczeć tak dobrego pretekstu do zabawy!

Halloween przez wiele osób w naszym kraju jest uważane za szatańskie i okropne święto, które przywędrowało do nas zza oceanu. My jesteśmy zdania, że jest to po prostu dobry pretekst do spędzenia miło czasu i fantastycznej zabawy. Zapytaliśmy nasz megakoszulkowy zespół, czy mają już plany na tą szaloną noc. I co się okazało? Że oczywiście wszyscy wybrali standardowe opcje, maratony strasznych filmów i przebierane imprezy. Jeśli nie chce Ci się szukać kostiumu na zabawę, spędzasz ten wieczór w kinie lub organizujesz domowy maraton, proponujemy koszulki z przerażającymi nadrukami!

Szalone i trójwymiarowe nadruki!

Jedną z naszych nowości, którą przygotowaliśmy dla Was specjalnie na Halloween przygotowaliśmy oryginalne koszulki 3D. Grafiki wyglądają niesamowicie realistycznie, gwarantujemy, że zwrócą uwagę wszystkich osób obecnych na imprezie. Jedną z absolutnie hitowych propozycji jest Koszulka Skull 3D, nadruk na koszulce przedstawia trójwymiarową czaszkę, która wygląda jakby za moment miała wyskoczyć z koszulki! Wśród propozycji znajdziecie również realistyczne głowy smoków, czy wilki wyjące na tle pełni księżyca. Koszulki z trójwymiarowymi nadrukami z pewnością wystraszą nie jedną niewiastę podczas pogańskiego świętowania.

Koszulki z trójwymiarowymi nadrukami na Halloween

Kategoria Halloween!

W kategorii „Specjalne Okazje” znajdziecie zakładkę o nazwie „Halloween”, w której znajdziecie koszulki ze strasznymi nadrukami, nawiązujące do standardowych motywów związanych właśnie z Halloween. Znajdziecie tutaj T-shirty z czaszkami, przerażającymi dyniami, i wiele innych tematycznych nadruków, które doskonale sprawdzą się podczas halloweenowej imprezy! Znajdziecie również koszulki, które mimo postaci duchów, rozbawią do łez. 

Koszulki z nadrukami na halloween


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru