Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami! - pomysły na prezent

04 stycznia, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

dzien-babci-i-dziadka-zbliza-sie-wielkimi-krokami-pomysly-na-prezent.jpg

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dwa piękne styczniowe święta, o których warto pamiętać i obdarować naszych dziadków wspaniałymi prezentami z tej okazji. Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów prezentów, które razem z symbolicznym kwiatkiem możecie podarować swoim dziadkom w dniu ich święta.

Koszulki z zabawnym nadrukiem

Świetnym prezentem będzie koszulka z nadrukiem dla Babci i Dziadka. Taki prezent na pewno sprawi wielką radość! Możesz podarować swoim dziadkom dwie takie same koszulki z grafiką, na przykład -Superdziadek i Superbabcia czy Bombowy Dziadek  i Bombowa Babcia. Dziadkowie na pewno będą chcieli nosić je non stop! Jest to prezent z humorem, dlatego sprawi na twarzy każdego seniora uśmiech od ucha do ucha.

Koszulka z nadrukiem na Dzień Babci

Herbata do śniadania w nowych kubkach?

Prawie każda osoba starsza uwielbia mieć swój rytuał picia ciepłych napoi przy czytaniu ulubionej prasy do śniadania. Podaruj swoim dziadkom kubki z grafiką, która będzie odzwierciedlać to, jacy są wspaniali i jak bardzo ich kochasz! Taki prezent jest bardzo praktyczny i możemy zagwarantować, że będzie używany każdego dnia. Dziadkowie z dumą będą pić ulubiony gorący napój w nowych kubkach, które będą im przypominały o kochających wnukach.

Kubek z grafiką na prezent

Ten jeden, jedyny prezent!

Jeśli chcesz, aby Twoi dziadkowie dostali od Ciebie coś wyjątkowego, to możesz stworzyć swój prezent z własnym nadrukiem  na kubek czy koszulki i bluzy z nadrukiem oraz wiele innych spersonalizowanych gadżetów. We własnym projekcie możesz na przykład umieścić swoje zdjęcie i podpisać je słowami płynącymi prosto z serca. Dziadkowie będą zachwyceni takim prezentem! Będzie on pamiątką na wiele następnych lat i sprawi uśmiech na ich twarzach, a może nawet łzy wzruszenia! 

Bluza z nadrukiem na Dzień Dziadka

Bluzę z takim nadrukiem znajdziesz tutaj - https://www.megakoszulki.pl/bluzy-c3.html

Mamy nadzieję, że pomogliśmy w wyborze prezentów z okazji tych wyjątkowych świąt i chcemy życzyć wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia i pogody ducha każdego dnia!


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru