Fani gier konsolowych – koszulki, obok których nikt nie przejdzie obojętny

01 marca 2019 Autor:
/zdjecia/megakoszulki_koszulki_dla_gamerow.jpg 750 1200 20190301 Fani gier konsolowych – koszulki, obok których nikt nie przejdzie obojętny Fani gier konsolowych – koszulki, obok których nikt nie przejdzie obojętny MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
fani-gier-konsolowych-koszulki-obok-ktorych-nikt-nie-przejdzie-obojetny.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Fani gier konsolowych – koszulki, obok których nikt nie przejdzie obojętny

 

Bez względu na to, jaki jest Twój stosunek do gier, mamy koszulki, obok których nie przejdziesz obojętnie, tak samo jak obok konsoli właśnie.

Koszulki dla fanów gier konsolowych – najmodniejsze wzory

Zrobiliśmy mały rersearch, aby dowiedzieć się jakie wzory na koszulkach aktualnie cieszą się największą popularnością wśród gamerów. Nie chcieliśmy jednak pójść na łatwiznę, dlatego w naszym zestawieniu nie znajdą się propozycje nadruków z motywami z popularnych gier na konsolę. Co więcej tutaj znajdziecie?

Koszulka dla gamera #1 Epic fail

Bo jeśli fail… to tylko epicki! Jeśli czujesz, że takie przesłanie odnosi się również do Ciebie i cóż… Twojego stylu gry, koszulka z takim wymownym napisem oraz nadrukiem nawiązującym do kultowego Pacmana – to właśnie ten element garderoby, którego potrzebujesz. To także super inspiracja na prezent dla gamera, jeśli sam nim nie jesteś, ale chcesz kogoś miło zaskoczyć.

Koszulka dla gamera #2 Gamer

Czy mogłoby coś lepszego dla gamera niż koszulka „gamer”? Owszem koszulka z takim napisem ale dodatkowo z wydrukowanymi wszelkimi atrybutami fana rozrywki w tym stylu – joysticki, konsole i wszelkie inna narzędzia okraszające wymowne słowo „gamer” mówią same za siebie i właśnie dlatego taka koszulka jest jedną z tych cieszących się największą popularnością w tej grupie społecznej.

Koszulka dla gamera #3 Gamer… I have many lives

Uwielbiasz mówić „mam jeszcze jedno życie” albo pytać „ile żyć Ci zostało”? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na minimum jedno z tych pytań to znak, że ten modny motyw na koszulce jest czymś idealnym dla Ciebie. Dokładając do tego nowoczesny motyw graficzny, ale z oldskulowym klimatem uzyskujemy gotowy sposób na garderobę dla szanującego się fana konsoli.

Inne popularne motywy na koszulki dla gamera:

„Eat Sleep game repeat”

„Gamer Dad like a normal Dad only much cooler”

„I would pause my game for you”

„Zatrzymałem moją grę by tu być”

„Choose your weapon”

Więcej gamerowych motywów możesz odkryć zaglądając na mega koszulki informatyczne. Zawsze też możesz iść o krok dalej i postawić na koszulki z własnym nadrukiem. To dopiero sposób na maksymalne podkreślenie swojej indywidualności, jak również wielkiej miłości do gier konsolowych. Game over!