Gdzie kupić koszulki motocyklowe? Przedstawiamy pomysły!

29 stycznia 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/koszulki-motocyklowe.jpg 750 1200 20200129 Gdzie kupić koszulki motocyklowe? Przedstawiamy pomysły! Gdzie kupić koszulki motocyklowe? Przedstawiamy pomysły! Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
gdzie-kupic-koszulki-motocyklowe-przedstawiamy-pomysly.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Gdzie kupić koszulki motocyklowe? Przedstawiamy pomysły!

Jeżeli jesteś fanem jednośladów lub masz to niesamowite szczęście, że sam jesteś właścicielem takiego, to wiem, że nie muszę Cię przekonywać do zakupu motocyklowych gadżetów. Nieważne, czy jeździsz chooperem, ścigaczem, czy zasiadasz na którymś z legendarnych modeli ze stajni Harley-Davidson, to należysz do wielkiej motocyklowej rodziny. Zadbaj więc o wyrażenie tej niezwykłej przynależności!

Synowie Anarchii, kluby motocyklowe i własne nadruki

Gdy dowiedziałem się, że będę pisał tekst na taki temat, to od razu pomyślałem „ekstra!”. Chociaż szczerze muszę przyznać, nigdy nie byłem wielkim fanem motocykli. Nie miałem nic przeciwko, natomiast zwyczajnie mnie one nie interesowały. Wszystko zmieniło się kilka miesięcy temu, gdy zacząłem oglądać legendarny już, amerykański serial Sons of Anarchy. Opowiada on historię klubu motocyklowego SoA, ze szczególnym uwzględnieniem pierwszego oddziału z Californii - SAMCRO. Ta produkcja jest po prostu genialna i pod wpływem jej obejrzenia, a jeszcze nie obejrzałem wszystkich sezonów, zacząłem intensywnie poszukiwać odzieży z nadrukiem inspirowanym tematyką i motywami znanymi z serialu. Bluzy motocyklowe i koszulki dla motocyklistów, to były dwa najpopularniejsze słowa kluczowe w mojej przeglądarce. Temat zakupu Harleya póki co odkładam na później :)

Jeżeli nie słyszałeś o Załodze Żniwiarza (Reaper Crew), to gorąco zachęcam do nadrobienia zaległości. Zdaję sobie sprawę że produkcja została zakończona w 2014 roku, natomiast mimo tego jest absolutnie fenomenalna. Co ciekawe, w 2018 roku pojawił się spin-off pod tytułem Mayans. Nie chcąc spoilerować, zwyczajnie Cię namawiam - warto obejrzeć! Na pewno wciągniesz się w fabułę!

Dlaczego o tym wszystkim piszę? Po pierwsze bo stałem się fanem Synów, ale także z powodu, o którym wspomniałem powyżej. Ekipa Sons of Anarchy zawsze ma na sobie wyjątkowe kamizelki, koszulki, bluzy, czapki i inne akcesoria z motywami związanymi z ich klubem oraz z motocyklami generalnie. Oczywiście chciałem mieć taki sam ekwipunek więc zacząłem poszukiwania oficjalnego merchu serialu. Niestety okazały się bezskuteczne. Wtedy przyszedł mi do głowy genialny plan! Sam stworzę wyjątkową koszulkę z nadrukiem inspirowaną tą amerykańską produkcją. Nie wiele myśląc, znalazłem właściwe grafiki, nieco je przerobiłem, dodałem coś od siebie i gotowe! Koszulki motocyklowe z własnym nadrukiem? Nie ma sprawy!

Koszulki motocyklowe - co wybrać?

Stworzenie własnej koszulki, to naprawdę nic trudnego. Możesz samodzielnie stworzyć oldschoolowy, zadziorny i co najważniejsze unikalny projekt, który będzie wyglądał dokładnie tak, jak sobie to wymarzysz. Nikt, kogo spotkasz na drodze nie będzie miał takiego t-shirtu. Możliwość zaprojektowania własnego nadruku daje skorzystanie z naszego narzędzia - kreator nadruków. To nowoczesne i proste w obsłudze narzędzie daje ogromne możliwości tworzenia wzorów absolutnie niepowtarzalnych. Tyle wystarczy, aby Twoja koszulka motocyklowa była pamiątką i dowodem Twojej miłości do motocykli. Jeśli chcesz poszukać inspiracji lub zwyczajnie nie masz czasu na projektowania i wolisz się zdać na nas, to wystarczy, że wejdziesz w specjalną zakładkę - koszulki motocyklowe i wybierzesz coś spośród oferowanych modeli.