Koszulki dla zakochanych, dobry pomysł nie tylko w walentynki!

03 września, 2019r Autor: Mikołaj Grądecki

koszulki-dla-zakochanych-dobry-pomysl-nie-tylko-w-walentynki.

Mając u swego boku ukochaną osobę, co jakiś czas pragniesz sprawić Jej miłą niespodziankę, która przypomni o Twoim uczuciu. Jednak zakup biżuterii, karnetu do spa, zegarka czy wykwintnej kolacji, to spory wydatek, po którym, poza miłym wspomnieniem, nie pozostanie nic więcej. Co więc wybrać? Moim zdaniem ciekawą propozycją jest koszulka z wyjątkowym nadrukiem. Za każdym razem, gdy obdarowana osoba ją ubierze, przypomni sobie o dniu, w którym ją dostała. Powiedzenie „kocham cię” za pomocą koszulki naprawdę jest możliwe!

Miłość, miłość na koszulce

Parafrazując słowa popularnej w ostatnich latach piosenki, można w doskonały sposób oddać to, czym stała się w ostatnich latach odzież, którą na co dzień użytkujemy. Jest to swoisty nośnik emocji i sposób na wyrażenie swoich poglądów, pasji, humoru czy różnych nastrojów. To, w co się ubieramy, świadczy często o naszych uczuciach. Dlaczego więc nie można by wyrazić miłości za pomocą modnego i kolorowego t-shirta? Co jest powodem by nie pochwalić się całemu światu waszym szczęściem? Otóż nie ma takiego powodu!

Okazji, na które możesz podarować taki prezent jest wiele, na przykład: co oczywiste walentynki, ale poza tym: urodziny, imieniny, rocznica, dzień kobiet, dzień chłopaka, święta różnego rodzaju. Chociaż właściwie czy jest potrzebna okazja, aby zrobić swojej drugiej połówce niezwykłą niespodziankę? Każdy moment jest dobry, aby wywołać uśmiech na twarzy tej wyjątkowej osoby. Opcji do wyboru też jest kilka: pojedyncze koszulki z nadrukiem, których gotowe propozycje znajdziesz w naszym sklepie, w zakładce koszulki dla par. Znajdziesz tam również pakiety, w których znajdują się dwa t-shirty z zabawnymi miłosnymi motywami. Kupując w pakiecie, zyskujesz nie tylko fantastyczne produkty, ale także oszczędzasz pieniądze. Taka przyjemna, podwójna korzyść.

Prezent jedyny w swoim rodzaju

Gotowe propozycje są świetnie, ale co jeśli powiem, że możesz samodzielnie zaprojektować wzór, który następnie naniesiemy dla Ciebie na wybrany produkt? Uważam, że koszulka ze zdjęciem, to najciekawsza forma wyrażenia naszych emocji i uczuć, którą darzymy drugą, bliską sercu osobę. Sam mam taką wyjątkową koszulkę - z jednej strony jest tekst, fragment mojego ulubionej piosenki - z drugiej zaś zdjęcie z ostatniej podróży.

Aby stworzyć podobny produkt nie musisz posiadać specjalistycznych umiejętności. Wystarczy, że skorzystasz z naszego intuicyjnego narzędzia - kreator nadruków. Wybierając to narzędzie zyskujesz wiele interesujących możliwości. Dodanie własnego zdjęcia lub wzoru, lub innej dowolnej grafiki z dysku dowolnego urządzenia, to klucz do stworzenia jedynego w swoim rodzaju, oryginalnego produktu.


Chcąc podkreślić, że jest to prezent, w trakcie procesu zamówienia, możesz wybrać opcję zapakowania w eleganckie pudełko prezentowe z kokardą. Dodanie tego elementu sprawia, że niespodzianka staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Opakowanie wygląda świetnie, wykonane jest w stylu glamour i z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich kobietach. Mężczyzna może zwrócić na nie mniejsza uwagę, ale nie wykluczone, że i dla niego będzie to wartość dodana. Pudełko można później wykorzystać na przykład jako miejsce przechowywania biżuterii.


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 30 dni
  na zwrot
  towaru