MegaKoszulki.pl radzą: Jak perfekcyjnie składać koszulki?

19 lipca, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

megakoszulki-pl-radza-jak-perfekcyjnie-skladac-koszulki.jpg

Z pewnością nie raz zastanawiałeś się, dlaczego wyjmujesz z szafy pogniecioną koszulkę i musisz tracić czas na prasowanie wymiętego T-shirtu. Nie raz przyglądając się koszulkom złożonym w idealną kostkę w sklepach zastanawiałeś się jak to w ogóle możliwe. Twoje koszulki z nadrukiem mogą być tak samo złożone, jak te na sklepowych półkach, a zrobisz to w nie więcej niż 20 sekund! Poznaj tajnik idealnie złożonych koszulek i nie trać więcej czasu na niepotrzebne prasowanie

Etap 1: Rozłóż koszulkę na płaskiej powierzchni

Na samym wstępie bardzo ważne jest, aby znaleźć płaską poziomą powierzchnię i ułożyć koszulkę płasko, koszulka powinna leżeć przodem do podłoża, a tył koszulki powinien być idealnie wyprostowany, należy zwrócić szczególną uwagę na wszelkie zagniecenia na T-shircie. Gdy koszulka leży na płaskiej powierzchni i nie ma żadnych zagnieceń, to możemy przejść do drugiego etapu.

jak perfekcyjnie składać koszulki

Etap 2: Nasz cel to prostokąt

Za pomocą prawej ręki zaznacz palcem na koszulce linię w dolnej części pleców oraz linię biegnącą od ramion do samego dołu koszulki – powtórz to po równoległej stronie koszulki i zaznacz linię od kołnierza do samego dołu. Następnie zacznij prawej strony i wzdłuż linii zegnij koszulkę, tak, aby zewnętrzna część koszulki zawinęła się wewnątrz, tę czynność analogicznie powtórz z drugą stroną koszulki.

jak złozyć koszulkę

Etap 3: Podwiń dół koszulki

Gdy masz już podwinięte dwa boki koszulki równolegle i koszulka przypomina prostokąt, to podwijamy również dół koszulki wzdłuż linii na plecach, którą stworzyliśmy, jako pierwszą. Tak złożoną koszulkę wygładzamy rękoma i chowamy do szafy. Tak złożone koszulki niczym nie będą odbiegały od tych na półkach sklepowych, a Twoja szafa stanie się przejrzysta i znajdziesz w niej dużo łatwiej ulubioną koszulkę z nadrukiem!

składanie koszulek

Spróbuj i przekonaj się sam jakie to proste! 


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru