Pokaż wszystkim swoją pasję i zaangażowanie - koszulki sportowe!

25 września 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/koszulki-sportowe-mk.jpg 750 1200 20190925 Pokaż wszystkim swoją pasję i zaangażowanie - koszulki sportowe! Pokaż wszystkim swoją pasję i zaangażowanie - koszulki sportowe! Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
pokaz-wszystkim-swoja-pasje-i-zaangazowanie-koszulki-sportowe.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Pokaż wszystkim swoją pasję i zaangażowanie - koszulki sportowe!

Mimo, że pogoda za oknem jest już daleka od letniej, a słoneczne dni stają się wyjątkiem wśród tych pochmurnych, to nie ma powodu byś dalej nie dbał o swoją formę. Niech ten chłodniejszy czas nie będzie wymówką do przerwania treningów i ciężkiej pracy jaka została przez Ciebie wykonana przez ostatnie miesiące. Motywacją będą nowe ciuchy treningowe, jakie możesz sobie w tym momencie sprawić. Jednak nie takie z popularnej sieciówki, a Twoje własne, zaprojektowane zgodnie z Twoimi wymaganiami! 

Komfort i jakość - najlepszy duet tego sezonu


Po pierwsze, komfort, ponieważ wybierając odzież sportową jest to bardzo ważne, o ile nie kluczowe. Decydując się na przygotowane przeze mnie propozycje na koszulki z nadrukiem, masz pewność, że zapewnią Tobie maksimum wygody podczas użytkowania. Doskonale wiem, że koszulka na trening musi być wykonana z dobrych materiałów. Masz więc do wyboru produkty wykonane w 100% z wysokogatunkowej bawełny, o gramaturze 190 g/m2, przewiewne tank-topy oraz oddychające t-shirty sportowe, wykonane z poliestru o gramaturze aż 140 g/m2. Zapewniają one wysoką elastyczność i odpowiednią wymianę powietrza. Dzięki temu nie musisz się martwić o nic i możesz skupić się tylko i wyłącznie na swoim treningu. Oddychające, przewiewne włókna jak i wysoka higroskopijność materiału, idealnie odpowiadają wymogom sportowców.

Po drugie, jakość, ponieważ nie możesz osiągnąć wysokiego komfortu nie korzystając z najlepszych rozwiązań. Jedno wynika z drugiego, podobnie jak sprawność, siła i dobra sylwetka są skutkiem ciężkiego treningu. Sam regularnie ćwiczę i choć nie jest to sport zawodowy, to doskonale wiem, że żakardowe metki i ocierające szwy mogą skutecznie uniemożliwić całkowite oddanie się zadaniu, jakie sobie wyznaczysz na danej jednostce treningowej. To w czym ćwiczysz powinno być Twoją drugą skórą. Być może znasz historię popularnego w latach 90. polskiego lekkoatlety, który z uwagi na kiepsko wykonany strój sportowy, nie zdobył wymarzonego trofeum. Nie jest ważne, czy był to jedyny powód. Ważne, aby Ciebie nie spotkało coś podobnego. Ja swój idealny t-shirt znalazłem w dedykowanej zakładce koszulki do biegania. Pokaz swoją pasje, zaangażowanie oraz determinację i zaskocz swoich znajomych wyjątkową koszulką sportową. Niech da to Tobie energetycznego kopa, zastrzyk motywacji i siły do zrealizowania każdego ze stojących przed Tobą wyzwań. Coś dla siebie możesz znaleźć w specjalnie przygotowanej kategorii koszulki sportowe.

Po trzecie, styl - kiedy duet zmienia się w trio


Poza komfortem i jakością, warto zwrócić uwagę na to w jakim stylu zaprezentujesz się na siłowni, bieżni, boisku czy korcie. Zadbaj o to, aby zdjęcie z pierwszego miejsca na podium było jak najkorzystniejsze i samodzielnie zaprojektuj koszulkę mistrza. Zachęcam Cię do skorzystania z niezwykłego narzędzia do projektowania własnej odzieży, jakim jest kreator nadruków. Dzięki niemu zyskujesz dostęp do wielu ciekawych możliwości. Moim zdaniem, najlepszą z nich, jest opcja dodania własnej grafiki. Kilka kliknięć i gotowe, koszulka z Twoim zdjęciem, ulubiona postacią z filmu, cytatem, memem. Słowem niemalże czymkolwiek co ma postać grafiki lub tekstu może znaleźć się na wyjątkowym t-shircie. Nadruk wykonany jest farbami wodnymi i nanoszony metodą druku bezpośredniego dzięki czemu przepuszcza powietrze i wilgoć, nie jest wyczuwalny pod palcami, a jednocześnie nie gniecie się i nie marszczy.