Projektowanie koszulek w praktyce - to dziennie proste!

24 maja 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/projektowanie-koszulek-w-praktyce-to-dziecinnie-proste.jpg 750 1200 20190524 Projektowanie koszulek w praktyce - to dziennie proste! Projektowanie koszulek w praktyce - to dziennie proste! Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
projektowanie-koszulek-w-praktyce-to-dziennie-proste.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Projektowanie koszulek w praktyce - to dziennie proste!

Nuda, monotonia, powtarzalność i brak oryginalności. Czujesz to, kiedy przechodzisz przez kolejną ze sklepowych alei w centrum handlowym? Jeżeli tak, to mam dla Ciebie propozycję – czytaj dalej!
W dzisiejszych czasach wyróżnienie się spośród tłumu jest niezwykle trudne. Widzisz to każdego dnia mijając na ulicy ludzi ubranych w te same rzeczy. Wiem, że nieraz przeszła przez Twoją głowę myśl – chcę mieć coś wyjątkowego, coś co odróżni mnie od innych. Jednak zaraz za nią pojawiała się wątpliwość – jak to zrobić, jak stworzyć coś unikalnego? Mam dla Ciebie rozwiązanie i wcale nie jest ono skomplikowane!


Wyraź siebie dzięki unikalnej koszulce


Jakie to rozwiązanie? Zaprojektuj koszulkę! Kilka lat temu wydawało się to niemożliwe, jednak to nic trudnego. Wyjątkowy i co najważniejsze jedyny w swoim rodzaju nadruk na koszulkach, to rewelacyjny pomysł na wyrażenie swoich pasji i poglądów. Na stworzenie wyjątkowego produktu pozwala Tobie kreator nadruków MegaKoszulki.pl. Jest to łatwe w obsłudze narzędzie do tworzenia wzorów i nadruków, które następnie umieszczasz na wybranym przez siebie produkcie i składasz zamówienie. To w dużym skrócie, teraz przejdźmy do konkretów.
Kreator koszulek to rozbudowane rozwiązanie dla osób chcących stworzyć niepowtarzalny motyw, który z dumą będą nosić na jednym z dziesiątek produktów z oferty. Masz do wyboru koszulki o różnych krojach i fasonach, bluzy w wielu wariacjach, torby, koszulki polo, przewiewną odzież sportową, czapki, kubki, odzież dla dzieci, nerki, poduszki i wiele, wiele więcej. Wszystkie z naszych produktów są wysokiej jakości, której przestrzegania bardzo pilnujemy. Miękkie w dotyku i wytrzymałe materiały o wysokiej gramaturze gwarantują przyjemność użytkowania. Brzmi dobrze? Mam nadzieję, bo oferowana odzież i akcesoria, to naprawdę wysoka półka!


Nie musisz być grafikiem i projektantem, aby tworzyć własną odzież


Zdaję sobie sprawę, że wizja tworzenia własnej grafiki może budzić pewne obawy o łatwość procesu i jego czas. Nie martw się jednak, kreator koszulek został zaprojektowany tak, aby poradzili sobie z nim nawet nasi najstarsi Klienci. Ap ropo, wiesz, że jeden z naszych stałych Klientów – Pan Stanisław – który ma 76 lat bez najmniejszych trudności korzysta z naszego generatora i zabrał się wręcz profesjonalnie za projektowanie koszulek!? Niesamowita sprawa!
Wróćmy jednak do tworzenia wzoru. Po wybraniu produktu, który chcesz zamówić, pojawiają się przed Tobą dziesiątki możliwości. Możesz dodać własny tekst, wybrać czcionkę, kolor, rozmiar, odstępy między literami, a nawet zmienić ich kształt. Nie wspominając o opcji dodania obrysu lub powielania wklejonego tekstu. Kolejna z dostępnych możliwości, to dodanie grafiki. Wariantów jest tutaj kilka. Dodanie własnego zdjęcia lub wzoru, słowem dowolnej grafiki z dysku, to klucz do stworzenia absolutnie oryginalnego i niepowtarzalnego produktu. Jeśli jednak chcesz zdać się na nasze propozycje, to masz do wyboru tysiące kolorowych clipartów, setki wysokiej jakości zdjęć i dziesiątki szablonów na różne okazje, np. na zbliżający się Dzień Ojca. Masz również możliwość dodania różnych kształtów. To jednak nie wszystko bo kolejne możliwości pojawiają się po załadowaniu z dysku własnej grafiki. Najciekawsza z nich to usuwanie tła. To dziecinnie proste narzędzie przydaje się niemalże za każdym razem gdy wgrasz motyw z tłem. Wystarczy, że klikniesz w tę opcję i za pomocą różdżki usuwania tła, klikając myszą na obszar, który ma zostać wymazany, sprawisz, że w 3 sekundy Twój plik będzie wyglądał tak jak tego chcesz. Zaawansowane narzędzie, a tak proste w obsłudze. Pełna instrukcja dostępna jest w kreatorze.
Co możesz robić poza usuwaniem tła? Możesz skorzystać z kilku interesujących filtrów, wyciąć kształt, zmienić jasność, kontrast i ostrość.


Pewna jakość i dbałość o to co ważne


Wszystko co przeczytałeś, to doskonała droga do stworzenia unikalnego produktu. Zaprojektuj koszulkę dla siebie lub twórz koszulki na zamówienie – możliwości jest wiele. Rezultat będzie za każdym razem ten sam – otrzymasz wyjątkowy produkt z niepowtarzalnym nadrukiem. Wiemy jednak wszyscy doskonale, że poza niepowtarzalnością równie ważna jest odpowiednia jakość. Dlatego gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty są produktem polskim! Dbamy o środowisko naturalne i dlatego korzystamy tylko z produktów spełniających najwyższe normy ustalone przez Komisję Europejską. Dbamy też o to, aby zaprojektowany przez Ciebie wzór naniesiony na wybrany produkt cieszył Cię jak najdłużej. Właśnie z tego powodu posiadamy jedne z najlepszych na świecie maszyn do druku cyfrowego – Kornit Storm II. Gwarantują one bardzo dobre odwzorowanie kolorów i wysoką wytrzymałość podczas prania. Nie wchodząc w szczegóły, to taki Mercedes wśród sprzętu tego typu.
Projektowanie odzieży nie jest trudne, kończę więc artykuł, a Ty swoje czytanie i nie zwlekaj. Od razu wejdź na stronę MegaKoszulki.pl i stwórz własny nadruk na koszulkach.