Przygotuj się z nami na nowy rok szkolny!

11 sierpnia, 2017r Autor: Martyna Ciudzińska

przygotuj-sie-z-nami-na-nowy-rok-szkolny.jpg

Nowy rok szkolny już za niecały miesiąc, dlatego to idealny czas, aby przygotować się na nowe wyzwania. W związku z tym przygotowaliśmy przegląd modnych oraz przydatnych w roku szkolnym ubrań i akcesoriów, które zdecydowanie powinny znaleźć się w garderobie każdego, kto wkrótce usłyszy pierwszy wrześniowy dzwonek na szkolnym korytarzu.

Wygodny plecak

Plecak to podstawa, o którą trzeba zadbać, gdy przygotowujemy się do pierwszego dnia nowego roku szkolnego, dlatego warto wybrać taki, który po pierwsze będzie wykonany z odpornych na kilogramy materiałów, po drugie będzie wygodny, a dopiero po trzecie będzie modny. Wybierz plecak z nadrukiem, który przedstawia pada do gry na konsoli lub taki z zabawnym nadrukiem „Czy już jest piątek?”. Gwarantujemy, że koledzy ze szkolnej ławki będą nimi zachwyceni! Jeśli masz luźny dzień w szkole, to dobrą alternatywa dla plecaka jest worek, który po ściśnięciu sznurków się zamyka. Wybierz worek full print z ulubionym zespołem lub nawiązujący do Twojego hobby, a posłuży Ci on również do noszenia stroju na WF!

 plecak z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem na co dzień

Po lecie czas zrobić remanent w szafie i przygotować się na jesień, no i oczywiście… nowy rok szkolny! Proponujemy w tym przypadku koszulki z nadrukiem od tych humorystycznych, przez serialowe, po koszulki z motywacyjnymi hasłami, które będą zagrzewać Cię do ciężkiej pracy. Wybierz idealną koszulkę dla siebie lub zaprojektuj własny wzór w naszym kreatorze nadruków! Wyobraź sobie jak zazdrosne będą koleżanki lub koledzy, którzy zobaczą Cię w tak jedynej w swoim rodzaju koszulce z własnym nadrukiem.

worek z nadrukiem full color

Koszulki sportowe na WF

Poza koszulkami na co dzień, warto również wybrać koszulki sportowe na WF z nadrukiem. Może to być typowo sportowy nadruk, np. „Keep Calm and Play Volleyball” lub zabawny nadruk „Tak, biegam jak dziewczyna”. Wybór jest spory, dlatego na pewno znajdziesz koszulkę na WF idealną dla siebie.

koszulki z nadrukiem motywujące

Bluza na jesienne chłody

We wrześniu może zrobić się już zimniej, dlatego warto pomyśleć o tym wcześniej i zaopatrzyć się w ciepłą bluzę z ulubionym motywem na nadruku. W naszym sklepie internetowym masz niesamowity wybór motywów, więc ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia, bo u nas masz, aż 24 kategorie do wyboru, które skrywają w sobie różnorodne motywy nadruków.


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru