Utrwal wyjątkowe chwile, pomoże Ci w tym nasza personalizowana ramka na zdjęcia

06 lutego 2020 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/ramka-na-zdjecia.jpg 750 1200 20200206 Utrwal wyjątkowe chwile, pomoże Ci w tym nasza personalizowana ramka na zdjęcia Utrwal wyjątkowe chwile, pomoże Ci w tym nasza personalizowana ramka na zdjęcia Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
utrwal-wyjatkowe-chwile-pomoze-ci-w-tym-nasza-personalizowana-ramka-na-zdjecia.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Utrwal wyjątkowe chwile, pomoże Ci w tym nasza personalizowana ramka na zdjęcia

Mamy już początek lutego, a to oznacza, że zbliża się wyjątkowe święto - Święto Zakochanych. Jeśli w tym roku pragniesz sprawić swojej drugiej połówce niebanalny i niesamowicie wyjątkowy prezent, to nie znajdziesz nic bardziej magicznego niż wasze wspólne zdjęcie, z którym wiążą się miłe wspomnienia. To prezent na lata, który codziennie będzie przypominać o łączącym was uczuciu.

Personalizowana ramka na zdjęcia

Mając u swego boku ukochaną osobę, spraw miłą niespodziankę, taką, która nie będzie tylko ulotną chwilą, ale na co dzień przypomni o Twoim uczuciu. Myśląc o prezentach, szczególnie tych walentynkowych, w głowie pojawia się wizja zakupu biżuterii, karnetu do spa, zegarka czy wykwintnej kolacji. Nie ma jednak się co oszukiwać, że taki sposób uczczenia tego dnia będzie oznaczać spory wydatek, po którym, poza miłym wspomnieniem, nie pozostanie nic więcej. Co więc będzie lepszym rozwiązaniem? Wybierz personalizowane ramki na zdjęcia! Fotografia, to swoisty nośnik emocji. Coś, co budzi radość, uśmiech i przywołuje radosne chwile. Dlaczego więc nie można by wyrazić miłości za pomocą wyjątkowej ramki do zdjęć? Co jest bardzo ważne, to to, ze nie otrzymujesz zwykłej ramki. Możesz samodzielnie zaprojektować to jak taka ramka na zdjęcia będzie wyglądać.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji. Moim zdaniem absolutnie genialną opcją są ramki kamienne o nieregularnych kształtach. Zostały one wykonane w 100% z naturalnego granitu! Do wyboru masz aż 3 wymiary: 12x22 cm, 18x18 cm oraz 22x12 cm. Wszystkie wymiary podane są w konfiguracji długość x wysokość. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także ramkę wykonaną w całości ze wzmocnionego szkła hartowanego o wymiarach 20x20 cm oraz również szklaną ramkę o wymiarach 13x 18 cm osadzoną w eleganckiej czarnej oprawie z efektem połysku. Fotografie lub inne grafiki nanoszone są na odpowiedni element metodą sublimacji, co gwarantuje wyraziste odwzorowanie kolorów oraz odpowiednią wytrzymałość nadruku.

Okazji, na które możesz podarować taki prezent jest wiele, na przykład: co oczywiste walentynki, ale poza tym: urodziny, imieniny, rocznica, dzień kobiet, dzień chłopaka, święta różnego rodzaju. Chociaż właściwie czy jest potrzebna okazja, aby zrobić bliskiej osobie niezwykłą niespodziankę? Każdy moment jest dobry, aby wywołać uśmiech na twarzy. O

Prezent jedyny w swoim rodzaju

Aby Twoja ramka na zdjęcia była jedyna i niepowtarzalna, nie potrzeba wiele. Co więcej, nie musisz posiadać specjalistycznych umiejętności. Wystarczy, że otworzysz przygotowany przez nas kreator nadruków. Wybierając to proste w obsłudze i intuicyjne narzędzie zyskujesz wiele możliwości. Dodanie własnego zdjęcia, wzoru lub innej, dowolnej grafiki z dysku urządzenia, to klucz do stworzenia jedynego w swoim rodzaju, oryginalnego produktu.

Chcąc podkreślić, że jest to prezent, w trakcie procesu zamówienia, możesz wybrać opcję zapakowania w eleganckie pudełko prezentowe z kokardą. Dodanie tego elementu sprawia, że niespodzianka staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Opakowanie wygląda świetnie, wykonane jest w stylu glamour i z pewnością zrobi wrażenie. Pudełko można później wykorzystać, na przykład jako miejsce przechowywania biżuterii.