Wyraź swoje oddanie ojczyźnie - odzież patriotyczna!

07 października 2019 Autor: Mikołaj Grądecki
/zdjecia/odziez-patriotyczna-mk.jpg 750 1200 20191007 Wyraź swoje oddanie ojczyźnie - odzież patriotyczna! Wyraź swoje oddanie ojczyźnie - odzież patriotyczna! Mikołaj Grądecki MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
wyraz-swoje-oddanie-ojczyznie-odziez-patriotyczna.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Wyraź swoje oddanie ojczyźnie - odzież patriotyczna!

Przychodzi czasem moment, że artykuły lifestylowe choć na chwilę przestają takimi być. Nie zdarza się to często, lecz okazuję się, że w niektórych momentach historii, warto wykorzystać każdą możliwość, aby przekazać coś ważnego. Forma w jakiej będzie to wyrażone nie jest istotna. Nie ważne, czy będzie to odzież patriotyczna, czy zainteresowanie się sytuacją naszego Kraju w inny sposób. Ważne, abyś coś zrobił. Moim sposobem na wyrażenie patriotyzmu jest tekst, który liczę, że przeczytasz do końca. Ty możesz mieć swój sposób. 13. października odbędą się w Polsce, 10., z kolei po 1989 roku wybory parlamentarne i ważne, by o tym pamiętać.

Koszulki patriotyczne dla patriotów!

Któż z nas nie ceni możliwości swobodnego wypowiadania swoich poglądów i racji. Lubimy manifestować swoje przekonania i często bronimy swojego zdania. Nie lubimy, gdy ktoś się z nami nie zgadza lub odbiera nam głos. Gdy ktoś inny ma rację, reagujemy różnie. Chcemy mieć prawo do decydowania o sobie i o swoim życiu. Skoro tak, to dlaczego większość z Polek i Polaków ignoruje lub określając to łagodnie, przyjmuje bierną postawę, w chwili gdy każdy głos ma znaczenie. Dlaczego pozwalamy odebrać sobie głos, pozbawić się możliwości wyboru? Ważne, abyś zrozumiał, że nikt obcy nie odbiera nam tych możliwości. Sami je sobie odbieramy stwierdzając: „i tak nic się nie zmieni”. Nie istotne na kogo zagłosujesz i czy w ogóle na kogoś. Rozumiem, że możesz nie widzieć wśród kandydatów nikogo kto mógłby Ciebie reprezentować. Wobec tego oddaj pusty - nieważny głos. Pokaż, że jesteś odpowiedzialnym patriotą i spełnij swój obowiązek. To jedna z najważniejszych, moim zdaniem, powinności obywatela. Co możesz zrobić poza tym? Pokaż innym, że angażujesz się w życie społeczne. Nie musisz rozdawać ulotek czy zaczepiać ludzi na ulicy. Mam dla Ciebie o wiele prostszy sposób, a jest nim odzież patriotyczna. Choć może się to kojarzyć z historią, to moją propozycją nie są koszulka husaria, choć takie również pokażą pewne przywiązanie do rodzimej tradycji i wartości. W ostatnich dniach wiele mówi się o akcjach, które mają zachęcić do wzięcia udziału w wyborach. Biorą w niej udział znani aktorzy, celebryci, ale także gwiazdy polskiej sceny muzycznej, w tym bożyszcza młodego pokolenia. To bardzo ciekawe zjawisko, którego także Ty możesz być częścią. Decydując się na wybranie którejś z przygotowanych przez nas propozycji, masz szansę wzbudzić refleksję w ludziach, którzy z Tobą pracują, uczą się lub zwyczajnie mijają Cię codziennie na ulicy. Choć MegaKoszulki.pl, to nie sklep patriotyczny, to doceniamy możliwość wpływania na otaczającą nasz rzeczywistość.

Koszulka patriotyczna - wzór na każdą okazję!

Szanując Twój czas i chcąc ułatwić zadanie odnalezienia właściwych motywów, przygotowaliśmy specjalną kategorię - koszulki patriotyczne i polityczne. Koszulki patriotyczne, to świetny sposób na pokazanie swojego społecznego zaangażowania. Do wyboru masz odzież z polską flagą, godłem, popularnym w ostatnich miesiącach motywem „KONSTYTUCJA” czy z bardziej humorystycznymi motywami. Spójrzmy, co wspólnie możemy zrobić, aby wyrazić oddanie naszej Ojczyźnie. Weźmy za siebie odpowiedzialność i 13. października oddajemy głos! Ubrania patriotyczne, to doskonały pomysł, na przekazanie naszego pozytywnego patriotyzmu innym!