Zaskocz go w te święta! Personalizowany prezent dla chłopaka

11 grudnia 2018 Autor: Katarzyna Samek
/zdjecia/najpiekniejsze-i-zartobliwe-zyczenia-urodzinowe-dla-chlopaka_article.jpg 750 1200 20181211 Zaskocz go w te święta! Personalizowany prezent dla chłopaka Zaskocz go w te święta! Personalizowany prezent dla chłopaka Katarzyna Samek MegaKoszulki https://www.megakoszulki.pl/favicon-196x196.png
zaskocz-go-w-te-swieta-personalizowany-prezent-dla-chlopaka.jpg
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0) 1
Zaskocz go w te święta! Personalizowany prezent dla chłopaka

Być może Twój chłopak spodziewa się znaleźć w te święta pod choinką kolejne skarpety, zestaw kosmetyków, a w najlepszym przypadku – dobry alkohol. Owszem, najważniejsze jest to by prezent w ogóle był – bo to piękna tradycja i miły gest, jednak warto się zastanowić się czy nie byłoby miło pójść o krok dalej i postawić na coś bardziej od serca? Personalizowany prezent dla chłopaka to będzie strzał w dziesiątkę!


Gwiazdka: dlaczego personalizowany prezent to dobry pomysł?


Skoro to Twój ukochany chłopak to zakładamy, że znasz go lepiej niż wszyscy inni, a skoro tak jest czy nie warto byłoby tego podkreślić podczas wręczania świątecznego prezentu w tak wyjątkowej atmosferze? Koszulki czy bluzy z nadrukiem to właśnie coś tak osobistego, a o dodatkowych zaletach tego wyboru możesz też więcej dowiedzieć się sprawdzając link: https://www.youtube.com/watch?v=LkvEA-YN2xk.


Możesz sobie teraz po prostu wyobrazić minę Twojego ukochanego na widok koszulki z jego ulubionym sloganem, bluzy z waszym wspólnym zdjęciem czy też kubka z romantycznym wyznaniem. Nikt inny nie może mu dać czegoś tak osobistego jak Ty właśnie, dlaczego więc z tego nie skorzystać?


Teraz pozostaje tylko jeszcze się zastanowić nad tym, który dokładnie rodzaj personalizowanych przedmiotów będzie najlepszą opcją właśnie dla Twojego chłopaka. Ale spokojnie – jak zwykle, jeśli chodzi o tego rodzaju porady możesz na nas liczyć. Poniżej ranking personalizowanych prezentów dla chłopaków, pośród których znajdziesz też ten idealny dla swojego lubego.


prezent dla niego

 

#1 Pomysł na personalizowany prezent dla niego: koszulki z nadrukiem


Koszulki z własnym nadrukiem zdają się najbardziej oczywistym wyborem, ale z drugiej strony jakże uniwersalnym i trafionym! Decydując się na taki personalizowany prezent wybierasz dobrze, bo:


  • t-shirtów w męskiej szafie nigdy za dużo

  • koszulki są noszone przez chłopaków bez względu na porę roku

  • nie trzeba się martwić wyborem długości rękawa

  • na koszulkach dobrej jakości nadruk zawsze prezentuje się znakomicie


#2 Pomysł na personalizowany prezent dla niego: bluzy z nadrukiem


Może jednak z racji tego, o jakiej porze roku mowa wolałabyś swojemu skarbowi sprezentować coś nieco cieplejszego? Jeśli tak – to dodajmy materiał o wyższej gramaturze, długie rękawy, cieplejszy fason – ale nie ruszajmy wysokiej jakości nadruku. Oto prosty sposób na to, by przygotować personalizowany prezent, który na pewno będzie chętniej zakładał niż zrobiony na drutach sweter od Babci.


Chcesz, aby nadruk naprawdę trafił w gust Twojego chłopaka? Wybierz jedną z tych inspiracji i umieść na bluzie:


  • jego ulubione powiedzenie czy też cytat

  • zabawne hasło, z którego razem się śmiejecie

  • ciekawy, zaprojektowany przez Ciebie motyw

  • zdjęcie, które budzi Wasze najpiękniejsze wspomnienia


#3 Pomysł na personalizowany prezent dla niego: kubki z nadrukiem


Jeśli uważasz, że szafa Twojego lubego pęka w szwach – zawsze możesz postawić na przydatne, ale oczywiście personalizowane akcesorium jakim są kubki z nadrukiem. To, co na nim umieścisz może bawić go do łez, albo wywoływać rumieńce na twarzy. Zdecyduj i zaskocz go!