Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Fartuchy

Fartuchy z nadrukiem pomogą przetrwać Ci nawet największe kuchenne rewolucje. Fartuch to oryginalny pomysł na prezent, który pomoże Ci utrzymać ubrania w czystości. Pamiętaj, że korzystając z kreatora nadruków możesz stworzyć fartuch z własnym nadrukiem.

Wszystkie z Fartuchy
 
Fartuch niejedno ma imię, ale zawsze ważną funkcję – i żaden szanujący się kucharz nie wchodzi bez niego do kuchni! Mniejsza o to, czy chodzi o Szefa Kuchni z hotelu, czy tego samozwańczego z domowych pieleszy – fartuch kuchenny jest tak samo niezbędnym akcesorium w kuchni, jak patelnia czy łyżka. Jednak nie oznacza to, że kuchenny fartuch musi być nudny, a niniejsza oferta doskonale tego dowodzi. Znajdzie się tutaj coś dla grill masterów, mięsożerców, i innych kuchcików. Kolory są różne, tak samo, jak dania, które będą serwować. Mamy też coś naprawdę ekstra: każdy kucharz może stworzyć sobie u nas fartuch personalizowany – to dopiero gratka!

Fartuch z własnym nadrukiem – skrzydełko czy nóżka?

Żyjemy w świecie doznań kulinarnych, gdzie każdy może sobie pozwolić na zajadanie takich specjałów, na jakie tylko przyjdzie mu chęć. Jedzenie to ważny element kultury, a to wszystko składa się na fakt, że oferując możliwość stworzenia własnego projektu fartucha, nie moglibyśmy nie dać do dyspozycji szerokich opcji personalizacji. Właśnie dlatego projektując z pomocą naszego generatora fajny fartuch możesz:
  • wybrać zdjęcie ze swojego komputera (ostatni obiad, czy spalonego kotleta, whatever!),
  • zainspirować się fotkami jedzenia z naszej bogatej bazy zdjęć, ClipArtów, ikon,
  • postawić na minimalistyczny projekt – dodając wyłącznie napis (polecamy postarać się nieco bardziej niż fartuch kuchenny z napisem „smacznego”).
Jedno jest pewne – im bardziej ciekawy fartuch uda Ci się stworzyć – tym większe zrobi wrażenie, a w razie ewentualnej wpadki kulinarnej jest szansa, iż odwróci uwagę od tejże. Warto więc postawić na naprawdę fajny fartuch ze zdjęciem, napisem, a może nawet - przepisem?! Dlaczego nie?! My nie nakładamy w tej kwestii żadnych ograniczeń, a co więcej – warto dodać, iż wykonanie projektu w naszym generatorze nadruków jest bezpłatne. Pobieramy opłatę wyłącznie za wykonanie tego projektu i wysłanie fartucha do Ciebie. Uczciwy układ!

Kuchenny fartuch – na takim produkcie projektować aż miło!

Z myślą o tym, by każdy projekt fartucha stworzony przy pomocy generatora, ostatecznie doskonale prezentował się na realnym produkcie, powzięliśmy wszelkie środki, by do tego doprowadzić. W efekcie – fartuchy personalizowane w MegaKoszulki.pl to wysokiej jakości, polskiej produkty. Nie przekazujemy produkcji poza granice kraju, w trosce o środowisko naturalne i o to, by móc sprawować maksymalną kontrolę nad każdym etapem produkcji. Są to również fartuchy bardzo trwałe – jakość nadruku, który sam zaprojektujesz, nie będzie naruszona aż przez 100 prań! Wynika to z faktu zastosowania bardzo innowacyjnej technologii druku, jaką jest folia latex. To dzięki niej fartuch z własnym nadrukiem, który u nas stworzysz nie będzie w żaden sposób odbiegał od tych, które widziałeś w modnym sklepie z tekstyliami kuchennymi. Tym bardziej, że do jego wykonania korzystamy z dwóch najlepszych materiałów:
  • bawełna,
  • poliester.
Zatem zabieraj się do pracy i zaprojektuj fajny fartuch, a my zadbamy o jego doskonałe wykonanie!
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej