Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Koszulki Chrześcijańskie, Koszulki Katolickie

Wyjątkowe koszulki dla każdego chrześcijanina. W tej kategorii znajdują się wzory nawiązujące do religij chrześcijańskiej. Doskonały T-shirt, który zwróci uwagę, pomoże wyróżnić się z tłumu i pokaże wszystkim dookoła, ze jesteś osobą wierzącą. Dzięki szerokiej gamie fasonów damskich, męskich oraz dziecięcych, mamy pewność, że znajdziesz swój ulubiony krój.

Wszystkie z Chrześcijańskie / katolickie
 

Wyróżnij się z tłumu – oryginalne koszulki religijne

Nie wyobrażasz sobie niedzieli bez wizyty w kościele? Każdy dzień rozpoczynasz i kończysz od Znaku Krzyża? Jesteś osobą wierzącą i nie wstydzisz się tego, nawet jeśli widzisz głupie uśmieszki na twarzach kolegów ze szkoły lub z pracy? Doskonale trafiłeś – w tej podkategorii znajdują się koszulki chrześcijańskie które pomogą Ci pokazać swoją wiarę. Jesteśmy pewni, że zwrócą uwagę każdego przechodnia na ulicy i pomogą wyróżnić się z tłumu. Pokaż wszystkim, że nie wstydzisz się swojej wiary i przekonań religijnych. Wzory proponowane w tej kategorii są wyjątkowe, wszystkie oferowane koszulki katolickie projektowane są z dużą starannością.

Koszulki z nadrukiem religijnym – idealne na pielgrzymki

Grafiki oferowane w tej kategorii doskonale sprawdzą się na wszystkich wydarzeniach związanych z wiarą katolicką. Koszulki Chrześcijańskie będą doskonałe na każdej pielgrzymce pieszej, oazie, uroczystościach kościelnych oraz innych wyjazdach. Nasze koszulki katolickie są bardzo wygodne, wykonane z wysokiej jakości, bardzo wytrzymałej bawełny. Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że pielgrzymki piesze wiążą się z dużym wysiłkiem dla organizmu. Tkanina z której wykonane są koszulki z nadrukiem religijnymjest bardzo delikatna, przewiewna oraz umożliwia skórze oddychanie. Bawełna o wysokiej gramaturze daje pewność komfortu i swobody ruchu przez cały dzień, nawet przy dużym wysiłku lub upalnej pogodzie.

Jakie wzory znajdziesz?

Proponowane wzory przedstawiają wiele motywów. Najczęstszym z nich jest znak ryby, który od razu kojarzy się z chrześcijaństwem. Dodatkowo wśród wzorów znajdziecie motyw krzyża, gołębia, nawiązanie do wersów Pisma Świętego czy postaci Jana Pawła II. Szeroki asortyment proponowanych grafik gwarantuje, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Oryginalne wzory pozwolą się wyróżnić, a motyw zwróci uwagę osób dookoła. Jeśli jesteś osobą, która chce szerzyć swoją wiarę i pokazywać ją wszystkim dookoła, koszulki chrześcijańskie z pewnością Ci w tym pomogą.

Nie wstydź się swojej wiary

Każdy z nas wie, że otoczenie w różny sposób reaguje na nasz stosunek do wiary. Niestety często spotykane jest negatywne nastawienie do osób wierzących, zdarza się, ze są z góry oceniane. Ludzie którzy zrezygnowali z chodzenia do kościoła unikają rozmów z praktykującymi katolikami, często nie podając przyczyny. Młodzież podczas zabaw i wyjazdów szkolnych faworyzuje osoby wierzące, dlatego często ludzie wstydzą się rozmawiać o swojej wierze. Koszulki katolickie pomogą Ci postawić sprawę jasno, bez żadnych krępujących pytań oraz niezręcznej ciszy. Jesteśmy pewni, ze w dzisiejszych czasach każdy doceni taką odwagę i otwartość w pokazywaniu otoczeniu swoich przekonań religijnych.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej