Poznaj NOWOŚCI w naszym Kreatorze. Sprawdź: Nosidło na piwo, Zestaw do whisky, Otwieracz do piwa i Scyzoryk.
Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Koszulki na Wieczór Kawalerski

Szukasz oryginalnego prezentu na wieczór kawalerski? Chcesz, aby wszyscy kumple mieli niesamowitą pamiątkę ostatniego wieczoru wolności? Doskonałym rozwiązaniem będą koszulki ze śmiesznymi nadrukami. Podczas wielu wieczorów kawalerskich wszyscy jego uczestnicy ubrani są w jednakowe koszulki. Dostępnych jest wiele fasonów: T-shirty, koszulki z luźny

Wszystkie z Wieczór kawalerski
 

Ostatnia szalona noc!

Wieczór kawalerski jest jedną z tych nocy, którą każdy mężczyzna powinien dobrze zapamiętać. Niestety czasami jest całkowicie odwrotnie, najczęściej w przypadkach, kiedy impreza naprawdę dobrze się rozkręca. Świadek razem z najbliższymi przyjaciółmi Pana Młodego powinien przygotować naprawdę oryginalne atrakcje i szaloną noc. Mamy pomysł na doskonały prezent, który sprawdzi się podczas tego wieczoru. Proponujemy koszulki z nadrukami na wieczór kawalerski które uświadomią wszystkie osoby bawiące się dookoła, że jeden z Panów ma przed sobą ostatnią noc wolności.

Oryginalne grafiki specjalnie na wieczór kawalerski

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele propozycji, zdecydowana większość z nich w humorystyczny sposób podchodzi do kwestii małżeństwa. Jednym z takich projektów jest T-shirt z nadrukiem „Game over”, „CBŚ Całkiem Blisko Ślub” czy ostatni lot przed „Zaobrączkowaniem”. Humorystycznych napisów oraz zabawnych grafik znajdziecie w tej kategorii bardzo dużo. Wszystkie z nich sprawdzą się w roli prezentu dla przyszłego Pana Młodego. Jesteśmy pewni, że spowodują wiele śmiechu i żartów wśród drużyny przyszłego Męża oraz przyciągną oczy wielu Pań bawiących się w tym samym lokalu.

Koszulki na wieczór kawalerski dla całej drużyny przyszłego Pana Młodego

W naszym asortymencie znajdziesz koszulki z nadrukami, które pomogą Ci wyróżnić z tłumu świadka i całą resztę kumpli odpowiedzialnych za tą całą imprezę. W ofercie znajduje się klasyczny zestaw z grafiką imitującą weselny frak i podpisem „Pan Młody” oraz dla całej pozostałej zgrai koszulkę z nadrukiem przedstawiającym drużynę przystojniaków w eleganckich garniturach oraz podpisem „Team Pana Młodego”. W ofercie znajdują się również projekty, które przywołują do głowy same niewybredne myśli. Panom z dużym poczuciem humoru, dystansu do świata oraz tym, których przyszła żona również ma poczucie humoru, proponujemy nieco odmienny zestaw dla drużyny Pana Młodego, nawiązujący do kręcenia niecenzuralnych filmów.

Bogaty asortyment i zawsze wysoka jakość

W tej kategorii znajdziesz wiele koszulek z nadrukami na wieczór kawalerski, tych bardziej poważnych i tych zdecydowanie mniej. Jesteśmy pewni, ze szeroki wybór grafik spowoduje, że każdy świadek znajdzie koszulkę idealną dla przyszłego Pana Młodego. Dodatkowo wszystkie nasze koszulki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i gwarantują komfort noszenia przez cały dzień. Nadruki wykonywane są technologią, która gwarantuje trwałość, nawet po wielu praniach.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej