Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5510
Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ostatnia szalona noc!

Wieczór kawalerski jest jedną z tych nocy, którą każdy mężczyzna powinien dobrze zapamiętać. Niestety czasami jest całkowicie odwrotnie, najczęściej w przypadkach, kiedy impreza naprawdę dobrze się rozkręca. Świadek razem z najbliższymi przyjaciółmi Pana Młodego powinien przygotować naprawdę oryginalne atrakcje i szaloną noc. Mamy pomysł na doskonały prezent, który sprawdzi się podczas tego wieczoru. Proponujemy koszulki z nadrukami na wieczór kawalerski które uświadomią wszystkie osoby bawiące się dookoła, że jeden z Panów ma przed sobą ostatnią noc wolności.

Oryginalne grafiki specjalnie na wieczór kawalerski

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele propozycji, zdecydowana większość z nich w humorystyczny sposób podchodzi do kwestii małżeństwa. Jednym z takich projektów jest T-shirt z nadrukiem „Game over”, „CBŚ Całkiem Blisko Ślub” czy ostatni lot przed „Zaobrączkowaniem”. Humorystycznych napisów oraz zabawnych grafik znajdziecie w tej kategorii bardzo dużo. Wszystkie z nich sprawdzą się w roli prezentu dla przyszłego Pana Młodego. Jesteśmy pewni, że spowodują wiele śmiechu i żartów wśród drużyny przyszłego Męża oraz przyciągną oczy wielu Pań bawiących się w tym samym lokalu.

Koszulki na wieczór kawalerski dla całej drużyny przyszłego Pana Młodego

W naszym asortymencie znajdziesz koszulki z nadrukami, które pomogą Ci wyróżnić z tłumu świadka i całą resztę kumpli odpowiedzialnych za tą całą imprezę. W ofercie znajduje się klasyczny zestaw z grafiką imitującą weselny frak i podpisem „Pan Młody” oraz dla całej pozostałej zgrai koszulkę z nadrukiem przedstawiającym drużynę przystojniaków w eleganckich garniturach oraz podpisem „Team Pana Młodego”. W ofercie znajdują się również projekty, które przywołują do głowy same niewybredne myśli. Panom z dużym poczuciem humoru, dystansu do świata oraz tym, których przyszła żona również ma poczucie humoru, proponujemy nieco odmienny zestaw dla drużyny Pana Młodego, nawiązujący do kręcenia niecenzuralnych filmów.

Bogaty asortyment i zawsze wysoka jakość

W tej kategorii znajdziesz wiele koszulek z nadrukami na wieczór kawalerski, tych bardziej poważnych i tych zdecydowanie mniej. Jesteśmy pewni, ze szeroki wybór grafik spowoduje, że każdy świadek znajdzie koszulkę idealną dla przyszłego Pana Młodego. Dodatkowo wszystkie nasze koszulki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i gwarantują komfort noszenia przez cały dzień. Nadruki wykonywane są technologią, która gwarantuje trwałość, nawet po wielu praniach.
Ocena: -/5 (liczba ocen: 0)
0510
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej