Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Koszulki Sex, Sexi Koszulki, Koszulki Zboczone, Sexowne Koszulki

Wyjątkowa kategoria przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych ponieważ znajdują się w niej grafiki przedstawiające treści erotyczne, cześć z nich ma charakter humorystyczny. T-shirt doskonały dla osób lubiących manifestować swoje upodobania erotyczne lub dla posiadaczy dużego poczucia humoru i dystansu.

 

Zabawne koszulki dla dorosłych

Jesteś osobą, która ma dystans do siebie i świata? Lubisz opowiadać sprośne żarty w gronie swoich najbliższych znajomych i dla nikogo, kto zna cię lepiej niż pozostałe osoby nie jest to w najmniejszym stopniu dziwne? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, to oznacza, że znalazłeś się we właściwym miejscu i o właściwym czasie! W naszej szerokiej ofercie koszulek z nadrukiem znajdują się również zabawne koszulki z motywem seksu. Jeśli masz niezwykłą dozę humoru w sobie, to te koszulki są właśnie dla Ciebie!

Szeroki wybór

W tej kategorii każda osoba z dystansem znajdzie produkty idealne dla siebie. Nasze zboczone koszulki to oferta dla wszystkich dusz towarzyskich, które uwielbiają być w centrum zainteresowania i nie znają czegoś takiego jak tematy tabu. Znajdziesz tutaj wiele przezabawnych projektów, które nawet największych sztywniaków doprowadzą do śmiechu. Jednym z naszych bestsellerów z tej kategorii jest koszulka z nadrukiem dziurex, na której znajduje się modyfikacja logo znanego producenta prezerwatyw Durex. Koszulka dla wszystkich z dużym poczuciem humoru, ponadto proponujemy takie zabawne wzory jak przeróbka geometrycznej funkcji matematycznej kotangens. Na tle osi współrzędnych znajduje się zabawny nadruk razem ze zmodyfikowaną nazwą funkcji na kutangens. Koszulka nie tylko dla matematyków, ale także osób z dużym poczuciem humoru. A dla wszystkich, którzy lubią koszulki z erotycznym nadrukiem czy sloganem też znajdzie się wiele przezabawnych wzorów – proponujemy śmieszną koszulkę z napisem dla każdego piwosza i osoby, która kocha sex, dodatkowo znajdziesz tutaj koszulkę z humorem dla każdego trenera z nadrukiem Sex trener – 1 godzina gratis, dla Pań też się coś znajdzie! Proponujemy oryginalny, uwodzący T-shirt z nadrukiem, który przedstawia zbliżenie na dziurkę od klucza i postać atrakcyjnej, szczupłej kobiety i napis bad girl, każda niegrzeczna dziewczyna powinna mieć taki T-shirt w swojej garderobie.

Pomysł na sprośny prezent

Jeśli znasz kogoś, kto niedługo obchodzi urodziny i nie wiesz, co mu podarować z tej okazji, to znalazłeś odpowiednie miejsce! Postaw na niezwykle zabawny prezent urodzinowy, który znajdziesz właśnie w tej kategorii! Nasze sexowne koszulki nadadzą się idealnie, jako przezabawny prezent urodzinowy z dystansem! Podaruj kumplowi koszulę z nadrukiem Jestem w tym najlepszy bądź koszulkę z nadrukiem dla dorosłych z motywem „Ojca Chrzestnego” i nadrukiem Good Fucker. Gwarantujemy, że taki upominek rozbawi do łez osobę obdarowaną i będzie chętnie noszoną koszulką w czasie wolnym.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej