Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość kubków
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Kubki dla par oraz kubki na walentynki

W ofercie sklepu MegaKoszulki znajdą Państwo kubki dla par oraz kubki na walentynki. Pojemność kubków wynosi 330 ml. Pamiętajcie, że kubki dla par są świetnym prezentem przez cały rok, a nie wyłącznie od święta.

Wszystkie z Dla par
 

Kubki dla par nie tylko od święta

Dbanie o relacje w związku powinno odbywać się przez cały okres jego istnienia, a nie wyłącznie od święta. Związek można pielęgnować na wiele sposobów, w tym poprzez kubki dla par. Możesz stworzyć unikalne kubki dla par w naszym generatorze lub skorzystać z naszych propozycji. Kubki dla par lub kubki na walentynki (w zależności od nazewnictwa) są czymś więcej niż przedmiotem. To właśnie w tych kubkach dla par możecie wspólnie pić ciepłe kakao, przy zimowym seansie filmowym. Pamiętajcie, że kubki dla par to tylko, albo i aż narzędzia, aby sprawić radość drugiej osobie.

Możliwości zaprojektowania kubków dla par/kubków na walentynki

Dzięki generatorowi nadruków, możliwości zaprojektowania indywidualnych kubków dla par są prawie nieograniczone. Kubki dla par mogą Państwo stworzyć w formie kubków magicznych, kubków full print, kubków dwukolorowych oraz kubków standardowych. Na kubkach dla par można umieścić zdjęcia, daty ważnych przeżyć czy ulubione cytaty. Możecie sprawić, że dopiero po położeniu obok siebie dwóch kubków dla par, ukaże się pełen nadruk. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby cały nadruk umieścić na jednym kubku. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Taki wybór możliwości sprawia, że mają Państwo niemal nieograniczone możliwości podczas projektowania kubków na walentynki. Mogą Państwo dodawać zdjęcia, napisy oraz grafiki.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej