Sortuj według:
Pokaż produkty w kolorze:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 1/5 (liczba ocen: 1)
1 5 1 1

Koszulki Memy i twarze

W kategorii znajdują się koszulki z kreatywnymi i artystycznymi grafikami przedstawiającymi twarze oraz zabawne memy. Oferta doskonale trafi do osób wrażliwych na estetykę oraz posiadających duże poczucie humoru. Propozycje jedyne w swoim rodzaju pozwolą czuć się komfortowo oraz idealnie pasują do codziennego ubioru.

 

Koszulki z zabawnymi twarzami

Jesteś wrażliwy na estetykę? A może uwielbiasz podążać za aktualnie panującymi trendami w modzie? Albo lubisz wyróżniać się swoim strojem wśród innych osób? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś w myślach tak, to tutaj znajdziesz coś dla siebie, co przypadnie Ci do gustu i indywidualnych preferencji estetycznych! Proponujemy koszulki z twarzami! Proponujemy Ci koszulki z nadrukiem, które dzięki szerokiej ofercie są niepowtarzalne i każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdziesz tutaj na przykład świetny T-shirt, niezwykle oryginalny, przedstawiający postać jednego z największych fizyków - Alberta Einsteina, a jeśli jesteś jego fanem lub lubisz się wpisywać w aktualne trendy, to mamy jeszcze jeden wzór nawiązujący do tego wybitnego fizyka. Koszulka z nadrukiem przedstawia modyfikację znanej grafiki ze sławnym fizykiem Albertem Einsteinem w wersji monochromatycznej. Jedynym elementem kolorystycznym koszulki jest język naukowca w kolorze czerwonym. Koszulka idealna dla wszystkich z poczuciem humoru oraz zwracających uwagę na małe szczegóły. Dla osób kreatywnych nasza propozycja to fantastyczna koszulka z nadrukiem prezentującym twarz kobiety w modnych okularach. Niezwykły efekt tworzy farba, którą opryskana jest twarz kobiety. Designerska koszulka dla osób chcących wyglądać modnie i nietuzinkowo. Na MegaKoszulki.pl oferta jest więc niezwykle szeroka i każdy znajdzie tutaj to, czego aktualnie szuka! Super prawda?

Dla fanów zabawnych memów

Znajdziesz tutaj nie tylko koszulki z twarzami, ale również koszulki z zabawnymi memami, które stały się niezwykle popularną formą rozrywki w internecie. Jeśli jesteś jedną z tych osób, która uwielbia oglądać memy i zna tę stronę internetu doskonale, to doskonale trafiłeś! Znajdziesz tutaj koszulki z najpopularniejszymi i najzabawniejszymi memami. Taki humorystyczny T-shirt nie tylko wyróżni Cię pośród innych osób na ulicy, ale ukaże również sposób w jaki uwielbiasz się zrelaksować i oderwać od bieżących obowiązków! Spraw sobie taką koszulkę z nadrukiem, która przedstawia zabawną twarz Trolla popularnego z memów lub koszulkę poker face z memem - Ten śmieszny T-shirt z nadrukiem ze skrzywioną buzią to propozycja idealna dla osób z poczuciem humoru.

Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej