Zwrot do 365 dni Gwarancja 100 prań 263 830 zadowolonych klientów

Nerki z nadrukiem

Kiedy plecak jest za duży, a torebka nie na miejscu – wcale nie trzeba upychać telefonu, portfela czy chusteczek higienicznych, bądź wszelkich innych potrzebnych przedmiotów po kieszeniach. Jest alternatywa i to jakże stylowa! Nerka, bo o niej mowa, to hit wśród akcesoriów mody tego lata. Jednak chcąc się wyróżniać albo też zrobić komuś miły prezent nie warto przeszukiwać tych gotowych modeli dostępnych w każdym centrum handlowym. Choć bardzo ładne, to jednak powiedzmy sobie szczerze – prawdopodobieństwo, że w krótkim czasie spotka się kogoś z podobną na biodrach jest naprawdę spore.

Wróć

Opcje:

Stwórz własny projekt

Przejdź do

Następnej strony

Nerka z nadrukiem, takim jakiego chcesz!

Nerka to uniwersalny sposób na komfort i styl każdego dnia, a co ciekawe myli się ten kto sądzi, iż jest to opcja zarezerwowana wyłącznie dla pań. Z racji uniwersalnego kroju i stonowanej kolorystyki każdy mężczyzna może równie dumnie i wygodnie korzystać z tego odzieżowego dodatku codziennie. Zatem, bez względu na to czy szukasz unikatowego prezentu na dzień chłopaka czy też ma to być upominek na urodziny przyjaciółki – taka spersonalizowana nerka z nadrukiem będzie strzałem w dziesiątkę!

Jeśli chodzi o jej personalizację – możliwości są niemalże nieograniczone:

 • imię i zabawny slogan
 • ciekawy nadruk
 • data urodzin
 • wesoła grafika
 • połączenie powyższych
 • dużo, dużo więcej!

Jeśli chodzi o styl personalizacji nerki, nie nakładamy żadnych ograniczeń – możemy jedynie pomóc. Jeśli zdarzy się tak, że braknie Ci pomysłu, naprawdę nie masz się o co martwić, bowiem w naszej bazie bowiem nie brakuje gotowych projektów i inspiracji, jakie możesz z powodzeniem wykorzystać.

Stwórz swoją nerkę!

Sam zdecyduj jak ma wyglądać ta unikatowa rzecz. Zrobisz to bez nawet najmniejszego problemu korzystając z naszego bezpłatnego konfiguratora online. Do Twojej dyspozycji oddajemy nie tylko całkowicie darmowe narzędzie do zaprojektowania wymarzonej nerki bądź trafionego prezentu, ale też gwarantujemy, iż cały proces będzie łatwy, szybki i przyjemny! Przejdź do kreatora - nerka z własnym nadrukiem

Generator pełen możliwości!

Być może masz już w swojej głowie gotowy pomysł na nerkę, ale jest też szansa, że w trakcie tworzenia projektu wpadniesz na jeszcze lepszy design. W naszym generatorze wszystko jest możliwe! To dzięki ogromnej ilości ikonek, grafik, właściwie ponad 6000 opcji nadruków, które są do Twojej dyspozycji. Nie pozostaje zatem nic innego jak od razu zabrać się za swoją nerkę z nadrukiem i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego w niesłychanie prosty sposób. Tylko kilka kroków dzieli Cię od bycia trendy designerem!

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru