Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Pokaż produkty w kolorze:
Wyświetl:
produktów na stronę.

zobacz jakość koszulek
Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Poduszki na walentynki

Szczęście nie można kupić, ale można je zatrzymać na poduszce walentynkowej. Możesz skorzystać z gotowych wzorów poduszek na walentynki lub stworzyć własną poduszkę dla par.

Wszystkie z Walentynki
 

Poduszki na walentynki

Poduszki na walentynki są z pewnością wygodnym prezentem, który jest niezbędny wszystkim tym, którzy lubią razem wygodnie oglądać filmy. W naszej ofercie znajdziecie gotowe wzory na poduszki na walentynki. W gotowych wzorach znajdziecie poduszki, które się uzupełniają, jak dwie połówki serca, personalizowane poduszki na walentynki oraz poduszki, które nawet w pojedynkę prezentują się świetnie. Możecie również sami stworzyć unikalną poduszkę na walentynki.

Poduszka na walentynki nie tylko od święta

Prezent np. poduszka dla pary, może być prezentem nie tylko od święta, ale również przez cały rok, ponieważ o miłość powinno się dbać cały czas. Szczęścia nie można kupić, ale dzięki poduszkom walentynkowym możesz je zatrzymać na zdjęciu, które znajdzie się na poduszce.

Pomysły na poduszkę walentynkową

Poduszki walentynkowe można zaprojektować na wiele sposobów. Nadruk może być widoczny dopiero wtedy, gdy znajdą się obok siebie dopiero dwie lub więcej poduszek, lub możesz umieścić nadruk wyłącznie na jednej poduszce. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Poduszka może być również świetną dekoracją walentynkową. Na poduszce walentynkowej możesz umieścić Wasze zdjęcia, powody, dlaczego ją/jego kochasz lub krótki wiersz. Oprócz poduszki na walentynki, warto również zadbać o płatki róż. Obecnie jest to bardzo powszechny produkt, który dzieli się na sztuczne płatki róż, oraz na płatki róż naturalne. Płatki te warto rozsypać dookoła poduszki na walentynki. Dodatkowym elementem dekoracji walentynkowej będą świecie. Tutaj warto uważać, aby przypadkowo nie doprowadzić do pożaru.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej