Puzzle ze zdjęcia

Spędzanie czasu na układaniu puzzli już od niepamiętnych czasów jest rozrywką godną uwagi Oprócz oczywistych walorów związanych z samą przyjemnością układania, puzzle niosą też dobry umysł dla treningu – i dla dzieci, i dla dorosłych. Puzzle z własnym nadrukiem – pomysł na fajne spędzenie czasu! W MegaKoszulki.pl dajemy możliwość oprócz regularnej oferty zamówienia oryginalnej wersji tego produktu – są to puzze z personalizacją. Można je z łatwością stworzyć z pomocą naszego generatora, dzieląc się efektami z bliskimi.

Wróć

Opcje:

Stwórz własny projekt

Kategoria jest pusta

 

Spędzanie czasu na układaniu puzzli już od niepamiętnych czasów jest rozrywką godną uwagi Oprócz oczywistych walorów związanych z samą przyjemnością układania, puzzle niosą też dobry umysł dla treningu – i dla dzieci, i dla dorosłych. Puzzle z własnym nadrukiem – pomysł na fajne spędzenie czasu! W MegaKoszulki.pl dajemy możliwość oprócz regularnej oferty zamówienia oryginalnej wersji tego produktu – są to puzze z personalizacją. Można je z łatwością stworzyć z pomocą naszego generatora, dzieląc się efektami z bliskimi.

Kategoria - Puzzle ze zdjęcia

Puzzle ze zdjęcia - zachowaj wspomnienia

Puzzle od zawsze towarzyszą nam w naszych domach. Na początku jako dzieci układaliśmy małe puzzle z naszych ulubionych bajek, a później im byliśmy starsi tym większe ilości elementów przyszło nam układać. Niektórzy do dziś pasjonują się puzzlami i układają wielkie obrazy, żeby później powiesić je w ramce na ścianie. Technologia idzie do przodu i chcemy Wam pokazać, że teraz sami możecie wykonać własne puzzle. Na pewno w Internecie widzieliście już nie jedną ofertę znakowania puzzli. Warto jednak dokładnie przyjrzeć się i wybrać takie, które zapewniają wysoką jakość. Na MegaKoszulki.pl znajdziecie szeroką ofertę puzzli z własnym nadrukiem z możliwością naniesienia zdjęcia oraz z możliwością wyboru gotowych grafik. Znajdziecie puzzle klasyczne, które można wypełnić w całości własnym nadrukiem, ale także takie z dodatkową ramką, sercem czy inną dekoracją.

Puzzle z własnym nadrukiem – też możesz je mieć!

Bez względu na to, czy układanie puzzli jest Twoją życiową pasją, czy jesteś całkowitym nowicjuszem – z naszą pomocą możesz mieć puzzle ze zdjęciem, jakich jeszcze nikt, nigdy nie posiadał! Jeśli w tym momencie dopadły Ci wątpliwości, bo przypomniałeś sobie, jak skomplikowane może być wykonanie takiego przedmiotu – czym prędzej uspokajamy: tą „najgorszą” częścią zajmie się całkowicie zespół naszych specjalistów. Od Ciebie oczekujemy jedynie zaplanowanie z pomocą naszego generatora obrazka, jaki będzie do ułożenia. Reasumując: najfajniejsza część przypadła Tobie! Zanim jednak przejdziesz do samego nadruku, w pierwszej kolejności zdecyduj, czy mają to być:
 • klasyczne, małe puzzle,
 • puzzle magnetyczne składające się z 120 elementów,
 • tradycyjne puzzle złożone z 252 elementów,
Po wybraniu jednej z tych opcji – powoli można przejść do poznania naszego generatora nadruków, w tym wszystkich możliwości, jakie oferuje, abyś mógł mieć puzzle z personalizacją dokładnie taką, jaką sobie wymarzyłeś. Stworzenie czegoś własnego, czegoś czego nie znajdziesz na półkach w sklepie, zawsze jest pożądane. Pozwala to na całkowitą indywidualność. Dzięki możliwości całkowitej personalizacji produktów w sklepie MegaKoszulki.pl możesz stworzyć własne zdjęcia z puzzli na swój użytek lub na prezent dla bliskiej osoby. Jedyne co Cię ogranicza to wyobraźnia. Nasze puzzle znakowane są metodą sublimacji - jest to metoda wykorzystująca zjawisko chemiczne, dzięki któremu idealnie wtapia się w materiał, na który jest nanoszona. Metoda jest trwała i pięknie oddaje głębie kolorów zdjęć i grafik. Znakujemy nią na białych materiałach lub powłokach poliestrowych. Dzięki niej, Twoje puzzle będą prezentować się bardzo profesjonalnie i nie musisz się obawiać o ich trwałość.

Puzzle do układania z nadrukiem – i z tekstem!

Kto powiedział, że puzzle to tylko pejzaże, czy wazony z kwiatami?! Dzisiaj jest ten moment, gdzie możesz pokazać światu całkiem nowy pomysł na własne puzzle z własnym zdjęciem. A co byś powiedział na puzzle z personalizacją w formie tekstu? W naszym generatorze jak najbardziej masz taką możliwość. Wszystko, co musisz zrobić, aby takie puzzle z własnym nadrukiem w formie tekstu stały się faktem to – dodanie do nich tekstu. W naszym generatorze wiąże się to tylko z wrzuceniem odpowiedniego tekstu i dostosowaniem czcionki do swojej wizji (kolor, font, kształt itd.). Po zrobieniu tego kroku możesz zapisać projekt i przejść do dodania nadruku, albo też przesłać nam zamówienie do realizacji, jeśli dodana treść jest wszystkim, co chcesz ułożyć ze swoich puzzli.Chcesz jednak coś dodać? No to działamy!

Puzzle fullprint – to ten moment!

Dajemy Ci naprawdę niezbadaną ilość możliwości, jeśli chodzi o dodanie nadruku na puzzle z personalizacją. Kilka inspiracji:
 • wgraj zdjęcie swojej drugiej połówki z dysku i układaj ją każdego dnia,
 • skorzystaj z naszej bogatej bazy zdjęć i podejmij wyzwanie,
 • wybierz coś z naszych ClipArtów i stwórz fajne puzzle dla fajnego kolegi z pracy.
To wszystko i wiele więcej możliwe i co więcej – projekt do wykonania jest prosty, a jego cena banalnie niska. Możesz też na każdym etapie tworzenia puzzli skorzystać z naszej pomocy. Dostępni jesteśmy dla Ciebie pod telefonem, e-mailem i poprzez live chat. Sam zdecyduj zatem, w jaki sposób chcesz zapytać nas o puzzle z własnym nadrukiem, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania najszybciej, jak tylko to możliwe.

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru