Poznaj NOWOŚCI w naszym Kreatorze. Sprawdź: Nosidło na piwo, Zestaw do whisky, Otwieracz do piwa i Scyzoryk.
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.
Kategoria:
Sortuj według:
Pokaż tylko:
Wyświetl:
produktów na stronę.

Ocena: 3.5/5 (liczba ocen: 0)
3.5 5 1 0

Puzzle

Spędzanie czasu na układaniu puzzli już od niepamiętnych czasów jest rozrywką godną uwagi Oprócz oczywistych walorów związanych z samą przyjemnością układania, puzzle niosą też dobry umysł dla treningu – i dla dzieci, i dla dorosłych. Puzzle z własnym nadrukiem – pomysł na fajne spędzenie czasu! W MegaKoszulki.pl dajemy możliwość oprócz regularnej oferty zamówienia oryginalnej wersji tego produktu – są to puzze z personalizacją. Można je z łatwością stworzyć z pomocą naszego generatora, dzieląc się efektami z bliskimi.

Wszystkie z Puzzle
 
Jeśli ktoś choć raz w życiu nie zaznał przyjemności układania puzzli – wiele stracił do tej pory. Jednak nie musi to być stracone tak całkiem, ale można wręcz rozpocząć tego rodzaju hobby w naprawdę wielkim stylu: tworząc własne puzzle z personalizacją. Gotowy na taką mega okazję?

Puzzle z własnym nadrukiem – też możesz je mieć!

Także już wiesz – bez względu na to, czy układanie puzzli jest Twoją życiową pasją, czy jesteś całkowitym nowicjuszem – z naszą pomocą możesz mieć puzzle do układania z nadrukiem, jakich jeszcze nikt, nigdy nie posiadał! Jeśli w tym momencie dopadły Ci wątpliwości, bo przypomniałeś sobie, jak skomplikowane może być wykonanie takiego przedmiotu – czym prędzej uspakajamy: tą „najgorszą” częścią zajmie się całkowicie zespół naszych specjalistów. Od Ciebie oczekujemy jedynie zaplanowanie z pomocą naszego generatora obrazka, jaki będzie do ułożenia. Reasumując: najfajniejsza część przypadła Tobie! Zanim jednak przejdziesz do samego nadruku, w pierwszej kolejności zdecyduj, czy mają to być:
  • klasyczne, małe puzzle,
  • puzzle magnetyczne składające się z 120 elementów,
  • tradycyjne puzzle złożone z 252 elementów,
  • puzzle w kształcie serca - 75 elementów.
Po wybraniu jednej z tych opcji – powoli można przejść do poznania naszego generatora nadruków, w tym wszystkich możliwości, jakie oferuje, abyś mógł mieć puzzle z personalizacją dokładnie taką, jaką sobie wymarzyłeś.

Puzzle do układania z nadrukiem – i z tekstem!

Kto powiedział, że puzzle to tylko pejzaże, czy wazony z kwiatami?! Dzisiaj jest ten moment, gdzie możesz pokazać światu całkiem nowy pomysł na własne puzzle. Co byś powiedział na puzzle z personalizacją w formie tekstu? W naszym generatorze jak najbardziej masz taką możliwość. Wszystko, co musisz zrobić, aby takie puzzle z własnym nadrukiem w formie tekstu stały się faktem to – dodanie do nich tekstu. W naszym generatorze wiąże się to tylko z wrzuceniem odpowiedniego tekstu i dostosowaniem czcionki do swojej wizji (kolor, font, kształt itd.). Po zrobieniu tego kroku możesz zapisać projekt i przejść do dodania nadruku, albo też przesłać nam zamówienie do realizacji, jeśli dodana treść jest wszystkim, co chcesz ułożyć ze swoich puzzli.Chcesz jednak coś dodać? No to działamy!

Puzzle fullprint – to ten moment!

Dajemy Ci naprawdę niezbadaną ilość możliwości, jeśli chodzi o dodanie nadruku na puzzle z personalizacją. Kilka inspiracji:
  • wgraj zdjęcie swojej drugiej połówki z dysku i układaj ją każdego dnia,
  • skorzystaj z naszej bogatej bazy zdjęć i podejmij wyzwanie,
  • wybierz coś z naszych ClipArtów i stwórz fajne puzzle dla fajnego kolegi z pracy.
To wszystko i wiele więcej możliwe i co więcej – projekt o wykonania jest prosty, a jego cena banalnie niska. Możesz też na każdym etapie tworzenia puzzli skorzystać z naszej pomocy. Dostępni jesteśmy dla Ciebie pod telefonem, e-mailem i poprzez live chat. Sam zdecyduj zatem, w jaki sposób chcesz zapytać nas o puzzle z własnym nadrukiem, a my postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania najszybciej, jak tylko to możliwe.
Stwórz własną koszulkę i bluzę.
zobacz więcej
Zapakuj ładnie na prezent.
zobacz więcej