5 najgorszych prezentów na Dzień Chłopaka! Sprawdź, czego nie kupować swojej drugiej połówce!

22 września, 2016r Autor: Maria Dziublewska

5-najgorszych-prezentow-na-dzien-chlopaka-sprawdz-czego-nie-kupowac-swojej-drugiej-polowce.jpg

Wielkimi krokami zbliża się 30 września, czyli Dzień Chłopaka. Wszyscy wiemy, że święto jest obchodzone z myślą o dzieciach i młodzieży szkolonej, by wynagrodzić obecność celebrowanego ze wszystkich stron Dnia Kobiet. Jednak nasi chłopcy, bardziej by pasowało określenie mężczyźni, w tym dniu również oczekują wyjątkowego traktowania. Absolutnie nie mamy im tego za złe! W końcu to ich święto. Jak dobrze przygotować się na ten dzień? Jakich prezentów pod żadnym pozorem nie kupować swojej drugiej połówce?

Z listy ewentualnych propozycji koniecznie wykreśl skarpetki!

Skarpetki to jeden z najgorszych prezentów, który możesz podarować nie tylko wybrankowi serca, ale również bratu, tacie i każdemu innemu mężczyźnie! To jeden z tych najbardziej oklepanych prezentów, z którego zrezygnuje nawet rodzona babcia i postanowi, ze lepiej wnukowi dać gotówkę, niż setną parę skarpet!

Jaki prezent na dzień chłopaka?

Woda po goleniu, pianka do golenia, dezodorant… zapomnij!

Otóż drogie Panie! Przedstawiamy Wam listę zakazanych kosmetyków. Przeprowadziliśmy w naszym biurze, krótką ankietę. Dokładnie wypytaliśmy Panów, jakich kosmetyków NIE CHCĄ otrzymywać od bliskich swemu sercu kobiet, czyli matek, sióstr, a przede wszystkim dziewczyn i żon. Na naszej liście najbardziej zakazanymi produktami okazały się dezodoranty i płyny do kąpieli. Każdy z Panów po otrzymaniu takiego prezentu zaczął się zastanawiać, czy wydziela nieprzyjemny zapach. Wysoko plasowały się również pianki do golenia i wody po goleniu. Dlaczego? Dlatego, że każdy z naszych kolegów przyznał, że ma swoje ulubione produkty, których używa regularnie i niechętnie je zmienia.

Jaki prezent na dzień chłopaka?

Nawet nie myśl o piżamie!                                                             

Prezent, którego nie powstydziłaby się żadna babcia! Drogie Panie, same powinnyście doskonale wiedzieć, w czym lubią spać wasi mężczyźni, rozciągnięta koszulka i bokserki? Wcale nas to nie dziwi! 80% naszych megakoszulkowych kolegów przyznało, że po piżamę sięga, dopiero, kiedy temperatura spadnie sporo poniżej zera.

A może książka? Byle nie romans!               

Jesteśmy wręcz pewni, że przez myśl przeszły wam również książki. Sam w sobie pomysł nie jest tragiczny, jednak szukając odpowiedniej lektury skupmy się na tym, co lubi chłopak. W końcu prezent jest dla niego! Z listy ewentualnych książek od razu należy wykreślić sagę „Pięćdziesiąt twarzy Greya” i wszelkie inne romansidła.

Koszulka z nadrukiem na dzień chłopaka

Wypad od wegańskiej knajpy? Wyrzuć ten pomysł z głowy!

Wypad do knajpy nie jest zły, ale dlaczego do wegańskiej? Zdecydowana większość mężczyzn to miłośnicy schabowego, dobrego burgera lub kebaba z pobliskiej budki z fast foodem. Skoro to ich dzień, to dlaczego zabieramy im to co najbardziej lubią, czyli dobre mięso?

Jakim prezentem zaskoczysz swojego chłopaka?

Oczywiście nie zostawimy tego pytania bez odpowiedzi! My proponujemy rzeczy bardzo praktyczne, które w dowolny sposób można spersonalizować. Czyli co? Koszulkę lub bluzę z nadrukiem! Może to być grafika nawiązująco do hobby twojego partnera lub nadruk nawiązujący do waszej relacji. Proponujemy również romantyczne, a przede wszystkim zabawne koszulki dla par. A może oryginalne bokserki z nadrukiem? To wszystko i wiele innych oryginalnych produktów znajdziesz na MegaKoszulki.pl.

Koszulka dla par na dzień chłopaka


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru