Szukasz ciekawego pomysłu na prezent? Poduszka z nadrukiem, to strzał w dziesiątkę!

02 czerwca, 2020r Autor: Mikołaj Grądecki

szukasz-ciekawego-pomyslu-na-prezent-poduszka-z-nadrukiem-to-strzal-w-dziesiatke.jpg

Jak z poduszki zrobić ciekawy prezent?

Być może myślisz, że to nie może się udać, ale ja zapewniam, że nic bardziej mylnego! Poduszka z nadrukiem jako prezent, to bezsprzeczny hit sprzedaży wszystkich świąt i okazji. Na urodziny, imieniny, narodziny dziecka, pożegnanie w pracy, Dzień Ojca, sprawdzi się zawsze i sprawi niemałą niespodziankę osobie, którą obdarujesz. Od czego zacząć? To naprawdę bardzo proste, szczerze! Zacznę jednak od króciutkiej anegdoty, która mam nadzieję, przekona Cię, że proces zamówienia, to przysłowiowa bułka z masłem.

Jedną z naszych Klientek jest Pani Zofia, która od kilku lat jest na emeryturze i szukała czegoś co pozwoli jej ciekawie spędzać wolny czas. Z drobną pomocą naszych Konsultantów Działu Obsługi Klienta, Pani Zofia została prawdziwym influencerem. Co prawda nie znajdziecie jej postów w głównym nurcie InstaStories, ale wiem, że Jej wnuki dają serduszka pod każdym zdjęciem. Profesją Pani Zofii jest projektowanie koszulek, choć zdarza się, że tworzy również piękne i kolorowe poduszki.

Wróćmy jednak do tego jak zamówić wybrany wcześniej prezent. Uważam, że poduszka z własnym nadrukiem, to najciekawsza forma wyrażenia naszych emocji i uczuć, którą darzymy drugą osobę. Sam mam taką wyjątkową poduszkę z dwustronnym nadrukiem - z jednej strony jest tekst, fragment mojego ulubionego wiersza - z drugiej zaś zdjęcie z wakacji. Wystarczy, że uruchomisz kreator nadruków, aby stworzyć podobny produkt. Korzystając z tego narzędzia zyskujesz wiele możliwości. Dodanie własnego zdjęcia lub wzoru, słowem dowolnej grafiki z dysku, to klucz do stworzenia absolutnie oryginalnego i niepowtarzalnego produktu.

Czy muszę projektować, no i co z jakością?

Rozumiem, jeśli poduszka z napisem, ze zdjęciem lub własnym motywem, to nie jest opcja dla Ciebie. W ofercie Sklepu znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Sprawdź specjalną zakładkę Poduszki i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Jak już wybierzesz lub zaprojektujesz tą idealną poduszkę, to zadbaj o to, aby była również pięknie zapakowana. Możesz wybrać piękne i do tego eleganckie białe pudełko z kokardą wykonane z wysokiej jakości tektury, a do tego lakierowane tak, aby błyszczało jak milion dolarów.

Co jeszcze jest ważne w produktach takich jak poduszka z własnym zdjęciem? Oczywiście jakość! Więc jeśli zapytasz - „a co z jakością?”, to usłyszysz, że to kwesta do której w MegaKoszulki.pl przykładamy naprawdę wielką wagę. Wszystkie produkty przechodzą restrykcyjną kontrolę jakości, posiadają niezbędne atesty i dopuszczenia Komisji Europejskiej i są testowane pod względem wygody i komfortu użytkowania, co szczególnie w przypadku poduszek ma znaczenie. Nie czekaj i zaprojektuj poduszkę dla siebie lub na prezent!


 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 10 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 30 dni
  na zwrot
  towaru