Zwrot do 365 dni Gwarancja 100 prań 282 062 zadowolonych klientów

Gadżety religijne

Wolność wyrazu to także wolność w okazywaniu swoich wierzeń. Religijne gadżety takie jak kubki, torby, poduszki, a także koszulki z motywem chrześcijańskim to jeden ze sposób wyrażania siebie. Wybierz spośród szerokiego wachlarza opcji.

Wróć

Opcje:

Wybierz kolor:

Stwórz własny projekt

Kategoria jest pusta

Wolność wyrazu to także wolność w okazywaniu swoich wierzeń. Religijne gadżety takie jak kubki, torby, poduszki, a także koszulki z motywem chrześcijańskim to jeden ze sposób wyrażania siebie. Wybierz spośród szerokiego wachlarza opcji.

Chrześcijańskie gadżety to nie tylko tradycyjne dewocjonalia

Medaliki, różańce i święte książeczki - to wszystko mamy już jako pamiątki z ważnych wydarzeń w życiu takich jak komunia, chrzest czy bierzmowanie. Urozmaiceniem takiej kolekcji będą bardziej nowoczesne gadżety katolickie, które również mogą nam towarzyszyć każdego dnia w codziennych sytuacjach. Koszulki, kubki czy torby z nadrukiem religijnym to dość niestandardowa, ale przyjazna forma okazywania swojej radości z przynależności do wspólnoty Kościoła.

Gadżety religijne dla dzieci i młodzieży

Właśnie taki bardziej "przyziemny" i prosty przekaz najbardziej przekonuje młodych ludzi do kwestii religijnych. Młodzi ludzie często czują się traktowani z góry przez starszych i "bardziej doświadczonych", którzy wpychają im pod nos wielkie deklaracje, słowa i gesty, nierzadko spotykające się z niezrozumieniem z drugiej strony. Nowe gadżety religijne typu kubki, koszulki czy torby nie tylko potrafią spojrzeć na religię z przymrużeniem oka, ale także są w swojej formie o wiele bardziej przystępne dla dzieci i młodzieży. Spróbuj dać w prezencie jeden z gadżetów i przekonaj się sam, jaka będzie reakcja!

Tanie gadżety religijne

Tradycyjne dewocjonalia potrafią być drogie. Nic dziwnego - wielokrotnie wykonane są ze złota lub innych szlachetnych materiałów. Jeśli szukasz czegoś tańszego, postaw na tanie gadżety religijne takie jak torba, kubek czy koszulka. Ich nieformalny charakter sprawi, że posiadaniem tych przedmiotów możesz pochwalić się w nienachalny sposób w zasadzie przy każdej okazji. To też miły prezent dla osób bardziej zaangażowanych w społeczności kościelne. Każdy członek takiej grupy może mieć gadżet, który będzie identyfikował go jako część tej małej sieci znajomych.

Stwórz swój własny gadżet

Być może nie znajdziesz w asortymencie wzoru, który najlepiej oddaje Twój stosunek do wiary czy religii. Wiedz, że to nic straconego. W kreatorze nadruków w prosty i szybki sposób stworzysz taki nadruk na wybranym przez Ciebie gadżecie (a do wyboru będzie mieć ponad 200 produktów!), który będzie w stu procentach o Tobie. Przekonaj się sam i sprawdź to intuicyjne narzędzie. Wgraj zdjęcie lub wpisz własny tekst oraz dopasuj kolor gadżetu. Potem pozostanie Ci tylko zaakceptować wizualizację - i gotowe. Brzmi prosto, i takie właśnie jest.

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru