Zwrot do 365 dni Gwarancja 100 prań 263 830 zadowolonych klientów

Wzory o szkole, koszulki szkolne

Niezwykła oferta koszulek z nadrukami skierowana do uczniów, studentów, pracowników dydaktycznych oraz ogólnie osób pracujących. Pomysłowe grafiki, które często w sposób humorystyczny odnoszą się do kwestii edukacji oraz pracy. T-shirty proponowane w tej kategorii zwracają na siebie uwagę oraz pomagają wyrazić swój stosunek do edukacji oraz pracy. W kategorii Matematyka znajdziesz zaś bogaty wybór koszulek z nadrukami nawiązującymi do królowej nauk.

Wróć

Opcje:

Wybierz kolor:

Stwórz własny projekt

Przejdź do

Następnej strony

Pochwal się swoim stopniem naukowym!

Oferta koszulek w tej kategorii skierowana jest dla wszystkich, którzy dumnie mogą postawić przed swoim nazwiskiem tytuł, który otrzymali poprzez swoją ciężką pracę, ale jeszcze dumniej lubią nosić koszulki z zabawnymi nadrukami odnoszącymi się do nauki. W naszej ofercie znajdziesz koszulki dla inżynierów, magistrów, doktorów oraz dla osób, które wciąż dążą do uzyskania wymarzonego tytułu naukowego! Taki t-shirt to idealny prezent, dla tych, którzy niedawno się obronili oraz dla tych, którzy wykładają na uczelniach wyższych i mają dystans, a także świetne poczucie humoru.Nauczyciel też człowiek

Jesteś nauczycielem i masz świetny kontakt ze swoimi uczniami? To cudownie, bo mamy tutaj coś dla Ciebie! Spraw sobie koszulkę ze śmiesznym nadrukiem odnoszącą się do Twojego zawodu i noś ją dumnie! Zyskasz aprobatę swoich uczniów i pokażesz im, że nauczyciel to też człowiek i to z niezłym poczuciem humoru! A jeśli jesteś uczniem i chcesz podarować coś wyjątkowego na Dzień Nauczyciela lub na Zakończenie Roku Szkolnego swojemu ulubionemu nauczycielowi to gwarantujemy, że właśnie w tej kategorii znajdziesz to, czego szukasz.Ciężka praca popłaca

Mamy też coś fajnego dla "pracusiów". Znajdziesz tutaj koszulki, które pozwolą wyrazić Twój stosunek do pracy, bądź w humorystyczny sposób przedstawisz dzięki nim swój punkt widzenia. Świetnym wyborem jest nasz t-shirt z nadrukiem prosto z PRLu -"do pracy przychodź trzeźwy i wypoczęty", jednak znajdziesz tutaj również inne grafiki, które przykują uwagę nie jednego współpracownika i kto wie, może Twój szef skusi się na mały komplement i powie Ci, że masz odjazdową koszulkę. Good luck!Już za rok matura..

Oczywiście nie moglibyśmy pominąć wszystkich, drogich uczniów! Jesli chcesz wyrazić to co czujesz na temat swojej długoletniej nauki lub jesteś fanem którejś z dziedzin naukowych to znajdziesz u nas szeroki asortyment, który przypadnie Ci do gustu. Takie zabawne koszulki przysporzą dużo śmiechu Tobie i kolegom ze szkolnej ławki, a może nawet nauczycielom. Jeśli natomiast ktoś z Twoich bliskich znajomych jest niczym drugi Albert Einstein lub rozwiązuje zadania matematyczne w zawrotnym tempie, to znaczy, że taki t-shirt z nadrukiem jest zdecydowanie dla niego! Szukanie tego jedynego t-shirtu ułatwią Ci nasze podkategorie – matematyka, chemia, fizyka.. to tylko kilka z nich! A może właśnie zdałeś maturę i idziesz na studia? Znajdziesz u nas przezabawne t-shirty dla studentów, na nowej uczelni pokochają Cię za Twój zabawny stosunek do edukacji.

 • Darmowa
  dostawa
  od 150 zł

 • Wysyłka
  od 8,90 zł

 • Doceniona
  jakość

 • 365 dni
  na zwrot
  towaru